2733
2734
عنوان

هروقت مریض میشم

56 بازدید | 7 پست

هروقت مریض میشم شوهرم کلی غر میزنه منم هرماه اول پری حالم چند روز بد میشه میگرنم دارم اصن درکم نمیکنه بعضی وقتا مثل الان دلم خیلی میگیره وقتی باشه باید تظاهر به خوب بودن بکنم  ولی اصن جون ندارم دوتا بچه کوچولو هم دارم خیلی وابستمن همه کارشون من باید انجام بدم اوففف دلم گرفته  کسی مثل من هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم تا حرفم میزنم میگه بهم انداختنت به شوخی با جدیش نمیدونم

اینجور وقتا بهترین کار اینه بری تو خودت و با هیچکس حرف نزنی غرم زد نگاهش کنی و هیچی نگی خودش درست میشه (البته اگر گفت قهری بگو نه حالم خوب نیست و تمام )در بقیه مواقع مهربون باشی و بگی بخندی وقتی مریضی اصلا حرف نزنی باهاش اگر دیدی بهت رسیدگی کرد و دیگه غر نزد باهاش حرف بزن و تشکر کن 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
اینجور وقتا بهترین کار اینه بری تو خودت و با هیچکس حرف نزنی غرم زد نگاهش کنی و هیچی نگی خودش درست می ...

مردا هم مثل بچه ها دنبال جلب توجه ان ببینه توجهت کم شده هر کاری میکنه برای بدست آوردن توجهت اولش شاید غراش بیشتر بشه اما کم کم میبینه اینجوری نمیشه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2740