2737
2739

میخونه اروم میشه لبخند میزنه انگار میره تو فضا اصلا مقاومت نمیکنه راحت میخوابه ولی کافیه من برم کنار گهواره بخوام اروم پیش پیش بگم یا اصلا چیزی نخونم تکونش بدم بخوابه زمین و زمان بهم میدوزه. هرچی نگاه میکنم باباش چی میکنه من نمیکنم متوجه نمیشم

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی خندیدم ببخشید  

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 

شوهرم میگه چون من با جون دل میخونم تو بداخلاقی

واقعا بداخلاق نیستم فقط گاهی خستم همین

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2738

شوهر منم پسرمو با شکم میخوابوند رو ساق دستش و سوت میزد چنان خواب عمیقی میرفت انگار صد ساله نخوابیده 

پسر من خیلی تو بغل من نا اروم بود جوری که عصر خدا خدا میکردم زود شوهرم بیاد این آروم بگیره گاهی زنگ میزدم  شوهرم وسط روز بیاد خونه براش سوت بزنه 😁بخوابونتش بره 

الانم ده سالشه باباشو خیلی بیشتر دوست داره 😁

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
نکنه دختره؟😅 آخه دخترا لوس و بابایی ان  این از همین الان شروع کرده فک کنم

ارع دختره هنوز پنج ماهشه اخه شوهرم دو شیفت سرکار بود الان سه سوت خوابوندش درصورتی که من از هفت صبح داشتم پر پر میزدم

ارع دختره هنوز پنج ماهشه اخه شوهرم دو شیفت سرکار بود الان سه سوت خوابوندش درصورتی که من از هفت صبح د ...

به نظرم بچه ها آشفتگی و خستگی مامانا رو درک میکنن و بهشون منتقل میشه و از باباها آرامش میگیرن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بعضی بچه ها صداهای بم رو دوست دارن. مثل صدای مردها. دخترم فقط با صدای باباش میخوابید از دکترش پرسیدیم گفت صدای مادر یادآور شیر و تغذیه است برای کودک. ناراحت نشو.بچه ات دوستت داره

شاید وقتی باردار بودی زیاد با بچه حرف میزد شوهرت چون بچه تو شکمم صدارو میشنوه

اره درسته من اصلا حرف نمیزدم باهاش فقط شوهرم باهاش صحبت میکرد