2733
2739
عنوان

بفروشیم یا خرج بزاریم

122 بازدید | 19 پست

خانما ما خونمون طبقه  ۴ بدون اسانسوره.۳ ساله اینجاییم فروش گذاشتیم ب قیمت نمیخرن.خیلی درب و داغون شده.امروز دیگه دعوا  و گریه کردم که کابینت بزنیم و کاغذدیواری.دو دلم چون موقع فروش اصلا فرق چندانی نمکنه.شما جای من باشین خرج میزارین یا صب میکنین مشتری بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه خیلی گرونه کابینت و ..مثلا ما ۲۰۰ میلیون خرج خونه کنیم کلا ۹۰ ۱۰۰ تومن میاد روش موقع فروش

به جاش رنگ کنید کابینت هارو یا برچسب شیک بزن روشون 

به جای کاغذ دیواری رنگ کن دیوارا رو

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد
2738
به جاش رنگ کنید کابینت هارو یا برچسب شیک بزن روشون  به جای کاغذ دیواری رنگ کن دیوارا رو

از اینم میترسم که الکی خرج کنیم .باز مشتری پیدا نشه.بعدا پشیمون بشم بگم کاش خرج درست حسابی میزاشتیم

از اینم میترسم که الکی خرج کنیم .باز مشتری پیدا نشه.بعدا پشیمون بشم بگم کاش خرج درست حسابی میزاشتیم

اگه خرج کنی مشتری نیاد تو لذت بردی 

اگه خرج کنی و مشتری بیاد نتیجه میگیری کاش زودتر خرج میکردم چون قشنگ شد و مشتری پسند

۱۰۰متره.یکو ۸۵۰.شهرستانیم.جاشم خوبه متوسطه

پول داری بزاری روش،میفروشی چیکار کتی؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
حالا میگم درست حسابی خرج کنم یا به قولی الکی ظاهری؟

در حد رنگ خرج کن اگه میخوای بفروشی 

نقاش اگه کاربلد باشه به چیز خوب در میاره از خونتون