2733
2734
عنوان

کاشت ناخن یا رنگ مو

92 بازدید | 5 پست

میخوام برم یکی از اینا رو یاد بگیرم کدوم بهتره

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
رنگ کاشت ناخن دیگه اشباع شده

رنگ بهتره یعنی

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

صدددددددد در صد کاشت ناخن البته اگه حوصله جزیات نداری نرو ولی رنگ اینطوری نیست رنگ فقط مراقبت میخواد نسوزونی همین و رنگ دلخواه دربیاری ولی من که وسایل کاشت ناخن خریدم و قصد اموزشش و دارم چون از کودکی عاشق لاک و ناخن و اینا بودم برام عشقیه و جزیئات اذیتم نمیکنه

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 
صدددددددد در صد کاشت ناخن البته اگه حوصله جزیات نداری نرو ولی رنگ اینطوری نیست رنگ فقط مراقبت میخواد ...

یعنی کاشت ناخن سختره درسته