2752
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین😭 درباره لیزره

161 بازدید | 14 پست

هفته پیش رفتم لیزر فول بادی با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم پلاس. حالا تو تاپیکا میبینم که گفتن راضی نبودن.

میشه اگه تجربه ای دارین بگین؟ 

خیلی نگران شدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
جلسه اول چطور بود بعد چند روز موهات ریخت؟ اطرافت کسی بوده با دستگاه پلاتینیوم بره؟

جلسات اول که خیلی تاثیر نداره تا سه چهار جلسه

بعد دو هفته ریزش شروع میشه

یکی از دوستام برای دستاش با پلاتینیوم میره راضیه

چرت گفتن... من میرم همون جلسه اول کلی از پشمام ریخت... اصلااااا به حرفاشون توجه نکن

چند جلسه رفتی؟

الان من چند تا از موهای دست و پامو کشیدم ریشه نداشتن چون قبلاً اپلاسیون رفتم دیدم که ریشه مو ها چطوریه

والا همه ی دستگاها راضیو ناراضی داره منم جلسه اولم بود با همین دستگاه از انتخابم راضیم تا ببینم جلسه های بعد چی نشون میده 

ولی چن نفر دیگه هم تو خانوادمون همون دستگاهو رفتنو راضین یکیم تو نی نی سایت اتفاقی حرفش زده شد تمام جلساتشو رفته بودو گفت کلا درنمیاد دیگه موهاش