2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دندون پزشکی فقط برو بیمارستان میلاد عالیع عالی. بهتترین دستگاه ها رو دارن. 1 بار میری پرونده تشگیل میدی بعدش خودشون نوبت میدن.اشتباه میکردم میرفتم خصوصی این همه پول میدادم اخرش هیچ. اصلا شلوغ نیست از یه خصوصی بهتره.رایگانه خیلی دقیق و وقت میزارن برا مریضشون. 1 بار برو .
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2738
افشین اشتیانی عالیه! سمت ونکه. البته الان تلفنشو ندارم. اگر بخوای میگیرم برات. ایشون تخصص زیبایی دندان هم داره و خب کارش هم انصافا خوبه. قیمتش هم نمیدونم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ذکتر علیرضا اشوری
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
میخک آدرس و تلفن دکتر سعید کریمی را از سایت خودش دیدم اینه آیا همین درسته یا نه ؟ بلوار افریقا-بالاتر از خیابان اسفندیاری-کوچه تندیس- پلاک 4- واحدهای 1و 2 شماره تماس:021-88888590 / 88884546 / 88200202
2706