2737
2734
عنوان

توروجون هرکی دوس دارین یکم دلداریم بدین دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برات دعا کن به ارزویی ک داری برسی و بهترین ها برات رقم بخوره مشکلات جلوت پوچ و بی ارزش بشن و نتونن جلو پیشرفتتو بگیرن 

هیچکس از فرداش خبر نداره! چرا غمگینی چرا نگرانی شاید قراره فردا همه چیز درست شه!
2731

اولا نیاز به برنامه ریزی داره ۲ ساعت درس بخون ۱ساعت وسیله هارو جمع کن خیلی راحت تموم میشه

دوما عفت کلام داشته باش بااین رفتارت دانشگاهم قبول بشی ارزش نداره چون سواد شعور و ادب نمیاره 

وقتی اینجا تاپیک میزنی و از کسی بد میگی یا قضاوتش میکنی من جای اون اگه حق باهاش باشه جوابتو میدم ناراحت نشو!
عزیزم به نظرم اگه همینقدر کنکور برای شما مهمه برای خانوادت مهمه یا برید خونه اشنایی که باهاش راحتید ...

الهی که دورتون بگردم من انقدر مهربونید خونتون آباد باشه زنده باشید

والا فامیلامون کرمونشاهن ما زیباشهر قزوینیم پارسالم اومدیم هنوز کسیو نداریم برم پیشش😢😢گفتم این یه هفته رو برم کتابخونه ولی خب شب که بشه برگردم بازم شلوغ میکنن از طرفیم پشتیبانم میگه با ۱۰ ۱۲ساعت درس خوندن نمیشه پزشکی آورد😢😢😢

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
اولا نیاز به برنامه ریزی داره ۲ ساعت درس بخون ۱ساعت وسیله هارو جمع کن خیلی راحت تموم میشه دوما عفت ...

الان بامنی؟

کجا عفت کلام نداشتم؟؟؟؟؟؟؟چی گفتم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
2738

بچه ها من عفت کلام نداشتم؟!؟!؟!؟!؟!

اره فک کنم باره دوم یا سوم باشه که میزنم هربار خودمو آروم میکنم ولی نزدیک رفتن که میشه استرس میگیرم

بجاي اين همه وقت گذاشتن تو چند تا تاپيك و فكر و خيال كردن راجع بهش ميتونستي وقت بذاري واسه جمع كردن

چرا انرژيت رو بيهوده تلف ميكني

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
بچه ها من عفت کلام نداشتم؟!؟!؟!؟!؟!

منظورشون احمق گفتنت هست

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
الان بامنی؟ کجا عفت کلام نداشتم؟؟؟؟؟؟؟چی گفتم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از پدر بالاتر کی هست که علنی بهش میگی احمق؟

درسته ما نمیشناسیمت ولی عادت میکنی جلو کسایی که میشناسنت فحش میدی هم ارزش خودت از بین میره هم پدرت

وقتی اینجا تاپیک میزنی و از کسی بد میگی یا قضاوتش میکنی من جای اون اگه حق باهاش باشه جوابتو میدم ناراحت نشو!
الهی که دورتون بگردم من انقدر مهربونید خونتون آباد باشه زنده باشید والا فامیلامون کرمونشاهن ما زیبا ...

خدا نکنه گلم 😘😘

امیدوارم موفق باشید

چرا  پاسیون  نمیرید

اونجا خیلی بهتره 

حداقل چند روز برید

عزیزم مگه یه اتاق جمع کردن چقدر کار داره که باباتو اینجوری خطاب میکنی؟!!!

بجای حرص خوردن و فکر کردن برو درساتو بخون خودتو بنداز جلو

در خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی🌹🌹
واقعا که  اتاق جمع کردن نهایت یه روز طول بکشه به بابات اونطوری میگی

عزیزم شمااز زندگی من خبر نداری

اولا تو روش که نگفتم

دوما...اگه فقط بدونی جز این اسباب کشی چه بلاهایی سرم میاره بهم حق میدی

اینجام نمیشه دردودل کرد؟!

چجور خانوما میان شوهرشونو پهن میکنن رو رخت هیچکس هیچی نمیگه...بابای منم یکی مث اونا ضمن اینکه جلو روش جز ادبو احترام هیچی ازمن نمیبینه

2706