2752
2734
عنوان

توروجون هرکی دوس دارین یکم دلداریم بدین دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 91 پست

تا وقتی بابای بیچارت و با این لفظ صدا کنی دکترم بشی هیچی نمیشی!!!!! 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم با استرس ک کاری جلو نمیره بدتر کارات عقبم میوفته 

یکم اروم شو اتاقتم نهایت خییییلی کند کار کنی یروز طول میکشه دیگه بعدش تا هروقت بتونی درساتو میخونی

انشاالله ک موفق میشی 

هرکس لیاقت خودشو خودش مشخص میکنه...🦋✨

کنکور ، دانشگاه ، درسته مهمه ، ولی اونقدر ارزش نداره بابتش سکته کنی .... تجربه ای که تو این سالها بدست اوردم اینه ، دانشگاه رفتی در کنارش یه تخصص (هر چی دوست داری ) برو یاد بگیر ، کار کن ، پول در بیار 

به باباتم نگو احمق 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2731

یه قهرمان وقتی محدودیت و مانع ایجاد شد 

خودشو نمیبازه

تو شرایط جدیدم میجنگه 

و یه روز 

از این شرایط سختی ک پیش اومد و تونست خوب مدیریتش کنه با افتخار میگه برای همه😍

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
من همين متن تاپيك رو مدتها قبل خونده بودممممم 🙄🙄

اره فک کنم باره دوم یا سوم باشه که میزنم

هربار خودمو آروم میکنم ولی نزدیک رفتن که میشه استرس میگیرم

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

من به تنهایی و با کمک همسرم تو یک روز کل خونه رو جمع میکنم و میچینم .وسایلمو کم نیست شما هم فک کن یه روز به مغژت استراحت میدی کل اتاقت دو ساعته جمع میشه جمع کن و ۲ ساعته بچین و بهش فک نکن

یه قهرمان وقتی محدودیت و مانع ایجاد شد  خودشو نمیبازه تو شرایط جدیدم میجنگه  و یه روز&n ...

ایییی جونمممممم فدای خودتو کامنتت بشممممممم انرژی مثبتی که دادی برگرده به زندگیت عزیزمممم😍😍😍

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

عزیزم به نظرم اگه همینقدر کنکور برای شما مهمه برای خانوادت مهمه یا برید خونه اشنایی که باهاش راحتید این مدت درستو بخونی یا قبل از هر چیز فعلا فقط یه فرشی چیزی با کتابهاتو جمع کن ببر تو یکی از اتاق های خونه جدید درستو بخون  تا اونا کاراشونو بکنن

کاش،نزدیکت بودم  این مدت میاوردمت پیش خودم 

من به تنهایی و با کمک همسرم تو یک روز کل خونه رو جمع میکنم و میچینم .وسایلمو کم نیست شما هم فک کن یه ...

وای ینی لازم نیست چند روز وقت بذارم؟

الهی خودتونو همسرتون سالم باشید یدنیا ممنون

من ي بار ك اسباب كشي داشتيم وقتي اومده بودن بار ببرن داشتم اتاقم جمع ميكردم

همه رو ريختم تو كارتن 

وقتي هم اومديم خونه جديد تو امتحانام بود همه تو كارتن موند

فقط چند تا لباس دم دستم بيرون بود

وقتي رفتي خونه جديد نميخاذ ك فوري همه رو باز كني بچيني

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2706