2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه سم خمیری بود شکل سرنگ، از اونا زدیم همشون نیست و نابود شدن هر کار میکردیم اصلا نمیشد تا اینکه همین سمو زدیم،اسمش یادم نیس ولی عالی بود

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2740
یه سم خمیری بود شکل سرنگ، از اونا زدیم همشون نیست و نابود شدن هر کار میکردیم اصلا نمیشد تا اینکه همی ...

دقیقا ماهم،  فک کن ۲۰سال سوسک داشتیم هر سمی میزدیم هر سم پاشی میوردیم فایده نداشت 

الان ۵ماهه کل سوسکا نابود شدن

امحا بخر از عطاری، مثل روغن نباتی جامد.

بمونه هم مشکلی نیست.

خونه مامان من ، شده بودن اندازه مورچه و پر بود، به خدا هر چند ماه یه بار سم پاشی و شستن و ... باز دو ، سه هفته بعد درمیومدن.

خداروشکر با امحا نیست شدن

نه گلم  پودریه یا خمیره؟

بعضی داروخانه ها دارن تیوپه مثل پماد پهن 

بدون ضرره . مامانم قبلا میزد ریشه کن شدن 

بزن اینترنت سوسک کش امحا 

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی
کجا ها دارن عزیز سوال کنم

سم فروشی ها، اصلا عکس بگیر از سوسکه ببر نشون بده راهنماییت میکنن

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)