2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت باشم از شوهرم؟؟؟

478 بازدید | 20 پست

بخاطر ثبت‌نام خودروی ک برادرشوهرم ازگواهینامه شوهرم نوشته بودو من خبرنداشتم و گفتم راضی نیستم برادرشوهرم خونه خودم ب شوهرم گف ۱۰ساله خونه و حمام ندارین بااین اخلاقا و حرفای خودت و زنت ازاین ب بعدم ندارین و تااخرعمر همینطورین

بعد مادرشوهرم آنژیو کرده بردن خونه همین برادرشوهر وقتی اوردن همه واساده بودیم توکوچه حال و احوال کردیم مادرشوهر رف خونه برادرشوهر

ب شوهرمم گفته بودم خونه برادرش نره بخاطر توهینش بعد دیشب ک من نبودم رفته اونجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر کاری کنی حتی اگه حق با توام باشه بی معرفتا باز طرف خانوادشونو میگیرن

همین داداشش جهاز دخترش منو شوهرمو دعوت نکرد

خانوادش مث بچها باهاش رفتارمیکنن همین داداشش میگف وقتی داداشمون توروگرف عقلش اندازه بچه ۲ساله بود منم گفتم عقلش زیاده متاسفانه شمابهش تلقین کردین ک عقلش اندازه بچه‌هاس بعد هرهرخندید

داداش دیگش هم بخاطر دروغ زنش شوهرمو فش داد کتک زد

مادرش هربار طرف اونارومیگیره

همین داداشش جهاز دخترش منو شوهرمو دعوت نکرد خانوادش مث بچها باهاش رفتارمیکنن همین داداشش میگف وقتی ...

دیه اونا رفتارشون اینجوریه متاسفانه بیشعوری.باید تحمل کنی و سعی کنی آروم آروم بهش بفهمونی که چجوری با اونا رفتار کنه بهتره

2738
دیه اونا رفتارشون اینجوریه متاسفانه بیشعوری.باید تحمل کنی و سعی کنی آروم آروم بهش بفهمونی که چجوری ب ...

خیلی سعی کردم نمیشه ی دلم میگه بزارم برم تا باخانوادش باشه و هرطور میخان باهاش رفتارکنن

شما حق داری ناراحت باشی ولی تا خودش نخواد بفهمه هرچی هم بگید فایده نداره‌ ممکنه لج هم بکنه. 

حالا سخت نگیر عزیزم. خونه برادرش برای مهمونی که نرفته فقط بخاطر مادرش رفته. مادرش که بره خونه خودش دیگه خونه برادرش نمیره. الان مجبوره  . شما یه مدت چیزی نگو. خودش به نتیجه میرسه که خانوادش باهاش خوب رفتار نمیکنن.