2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر اولمو هفته سی وشیش کیسه ابم پاره شد دومیم هفته سیو هشت نمک خوردم رفتم بیمارستان ک فشارم بره بالا ...

اولی چقد زمان برد از موقعی که دردات شروع شد تا به دنیا اومد ؟سخت بود؟ آخه میگن اولی سخت تره

2740

ورزش اصلا نکردم حوصله نداشتم...هفته ۳۶ دردم گرفت خونریزی کردم بستری شدم ۳۷ هفته و ۱ روز زایمان کردم...

الان دومی رو میخواستم ورزش کنم از اول استراحتی شدم هنوزم گفته دکترم پانشم تا هفته ۳۶...دعا کنین طبیعی بشه اینیکیم 

چون نامه جرم ما بهم پیچیدند ، بردند به دیوان عمل سنجیدند، بیش ازهمگان گناه ما بود ،ولی ، ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.
اولی چقد زمان برد از موقعی که دردات شروع شد تا به دنیا اومد ؟سخت بود؟ آخه میگن اولی سخت تره

صبح ساعت نه رفتم بیمارستان ساعت پنج و دوازده دیقه بچم ب دنیا اومد یادم نیست چند ساعت درد کشیدم

اره خدایی اولی خیلی سخته خیییللییی تازه من امپول زده بودن تو کمرم ک کمتر درد بکشم ولی خیلی درد داشت ولی در عوض دومی خیلی راحت بود

2706