2733
2739

من ۱۸هفته رفتم آنومالی همه چیز گفت خوبه، فقط یه حباب ۷میلی متری(همون کیست کورویید) تو بطن راست مغزش هست. بهم گفت برای اکثریت از بین میره تو هفته های بالاتر. نشون دکترمم دادم برام اکو قلب نوشت

کسی بوده اینجوری باشه تو هفته های بالا رفع شده باشه؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

اره بچه ی من داشت بعد ۴۰ روز رفت، اکوی قلب هم دادم به سوراخ قلبی داشت که اونم تا چند ماه بعد تولد بسته شد، یه دختر خیلی باهوشه! در حالیکه من فکر میکردم  بچه ای که تو سرش کیسته چی خواهد شد😂

اره بچه ی من داشت بعد ۴۰ روز رفت، اکوی قلب هم دادم به سوراخ قلبی داشت که اونم تا چند ماه بعد ت ...

عزیزمممم الهی شکر🥰😍 یادت نیست چند میلی متر بود؟ چند هفته رفتی سونو که از بین رفته بود؟ خدا حفظ کنه دخترتو😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 از ۷ میلی بیشتر بود فکر کنم دو تا بود و یکیش ۱۴ و یکیش هم ۹

عه جدی. خیالم راحت شد. انشالله برای نی نی منم از بین بره. به نظرت چند هفتگی سونو نشون میده از بین رفته؟

هفته ۱۸ که رفتم کیسته کشف شد و‌هفته ۲۴ از بین رفته بود

مرسی گلمممم❤😘

2738