2733
2739

این درسته  که تمام معصومین خیلی دوست داشتنی و خاصن  اما بلاخره تو این میون همیشه یکی هست که نگاه خاصی بهش داری و  ویژه دوستش داری.

من از ته قلبم عاشق امام حسینم و این عنایت رو از طرف امام زمان دارم، یعنی از آشنایی با امام زمان به شناخت و عاشقی امام حسین رسیدم ،

و زیارت عاشورهای که خوندم کمکم کرد تو این مسیر .

چون میگن دل به دل راه داره، مگه میشه سلام بدی و معصوم جوابت رو نده.اینجوری شد که ما دلداده امام حسین شدیم.😍

امام زمانم هم که رفیق شفیق و سنگ صبورمه، تو تنهایی هام یه سر باهاش حرف میزنم،

دوتا عکس ازش تو اتاقم دارم،

خیلی دوستش دارم.

امام رضا هم که از بچگی رفتیم پا بوسشون،

اصلا انگار دوست داشتنش رفته تو خون مون.مگه میشه یادشون نکرد.

دونه دونه امام هارو خیلی خاص و شدید دوست دارم ، که گفتنش از حوصله جمع خارجه.

خوشحالم که منی که تا چند سال پیش حتی ترتیب امام هارو بلد نبودم ، الان همه ی اونارو توی قلبم دارم.

امیدوارم با همین عشق هم از دنیا برم.💚

میشه شما هم حس های قشنگتون رو تعریف کنید ؟

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

عزیزانی که اعتقاد ندارن لطفا پیام نزارن.و بحث رو به حاشیه نکشونن.

ممنون

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امام رضا و نمیدونم چرا🙃💚

منم یه روزی...با معجزهٔ خدای مهربونم به آرزوم میرسم و میدونم اون روز خیلی نزدیکه :)🌱🙂✨••• خدایا من تصمیم گرفتم دیگه هیچوقت مثل قبل ازت نا امید نشم، انقدر امیدوار میمونم تا خودت جواب دل بی قرارمو بدی قربونت برم❤️••• خیلی دوستت دارم خدا :)😍🌱♥️ •••  یه صلوات برای عاقبت بخیری خودم و خودت میفرستی دوستم؟🙃🌱🖇️•••
2738

امام حسین حضرت زینب امام رضا حضرت ابوالفضل امام علی 

خیلیاشون 🥺❤

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
عزیزانی که اعتقاد ندارن لطفا پیام نزارن. ممنون

👌👌

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
امام علی  همینجوری اسمش قشنگه

امام علی که ماهه...

منم خیییلی دوستش دارم.

به جز علی که آرد 

پسری ابوالعجایب 

که علم کند به عالم 

شهدای کربلا را 💔

غریب مادر  امام حسن مجتبی، جان منه🥺🥺

عزیززرز دلمه امام حسن..

قربونش برم

امام رضا و نمیدونم چرا🙃💚

چون اونم تورو خیلی دوست داره☺️