2733
2739

انقدر سر درگمم  که اصلا  نمیدونم  از کجا شروع  کنم لطفا  نگید قطره   چکونی  اینا نکن  من یه پسر یه ماه دارم نمیتونم  پشت هم تایپ کنم  از الان میگم  مثل تایپک دبشب نشه فک میکنید دورغ  هست نخونید اخرسرم  گزارش  بزنید بترکه نمیخام بمونه  کسی ببینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

یه ماهه خیلی کوشولوعه🥺

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برات مینویسم که فراموش نکنم تو بامن چه کردی عاشقش شدم عاشق اون چشمای یشمیش که با کتش ست بود اون ریش جوگندمی مرتبش وقتی اونم لبخندشو زد فهمیدم اونم خاطرمو میخوادمن جنوب اون شمال،تو کوه آرامشم بودی چرا کنارت الان اینقدر میترسم؟چی شد چشم یشمی من😔🌱                                               دلتنگتم مامان،تو این مسیر فقط به من و تو داره ظلم میشه مامان دیدی همه میگفتن این دخترت مثل تو آروم و مظلومه بختمون هم مثل هم شد)(۲۶ اردیبهشت بعد از ۱۰ماه صداتو شنیدم بار دوم هم همینجا میام ثبتش میکنم                            اینای که تاپیک ترسناک میزنید تا حالا ترس رو تو روز عادی تجربه کردی؟تاحالا تو روز عادی جوری لرزیدی که انگار برف باریده و تو کاپشن نپوشیدی؟دنباله راه فرار بودی ولی در باز بود و نرفتی؟پس هنوز نمیتونی قضاوتم کنی                                      چرا از تاپیکی که خوشت نمیاد اصرار داری باشی؟گزارش میزنی قضاوت میکنی توهین میکنی بحث میکنی نفرین میکنی؟خب چرا نمیری؟اگه بنظرت مسخرس این شکلک بفرست 😁و برو!!!اگه فکر میکنی دروغه اونو بصورت یک داستان کوتاه یا یک رمان بلند بخون ولی خودت و روحت رو خسته نکن(تیکربارداری که خاتمه یافت)
محمد صلواااات😂😂

صلوات خندیدن نداره ک 

شب میلادِ یلِ ام البنین بود که با قلب تکه تکه شده ام تمام مشکلاتم رو سپردم به دستهای پر توانش 🥺🤍 و میدونم عجیییییب دستای آقا عباس قدرتمندن .... عجیییییب 😍🌸🙏                                                                           من کسی رو داشتم که وجودش برام دنیایی بود اما خدا ازم گرفتش 💔 تو اوج جوونیش 🖤 تو اوج جوونیم از هم جدا شدیم 💔 آخخخ خدایا شاهدی تو خیابون چشمم میخوره به کسی که حتی ذره ای شبیهشه چه آشوب و دلتنگ و دیوونه میشم🥺😔 اون عزیز برادرم هست که ناکام و با کلی آرزو پر کشید 🖤 همه وجودم بود و هست 🖤  داداشی تو بغض وسط خنده هامی 🥺 تو غمِ بی پایانِ قلبمی 🖤 درد و بلات به جون و دلِ شکسته ام💔 اگه برای شادی روح عزیزم صلوات فرستادی ، فاتحه خوندی یا هر دعایی کردی بهم بگو برات جبران کنم محبتِ قلبِ بزرگت رو 🙏💔🖤🌸