2737
2734

در حال حاضر هم میشه ثبت نام کرد ؟ یعنی هنوز زمان داره ؟؟ 

چخ ماشین هایی ثبت نام میکنن و چقدر باید واریز بشه؟؟

به چه کسانی تعلق میگیره ؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

بله از امروز تا ۲۹ ام فرصت دارید حساب وکالتی کنید به اسم سازمان حمایت و صد میلیون تو حساب باش ماشینهام سایپا و بهمن موتور و مدیران خودرو داره الان توی سایت یکپارچه میتونید برید ببینید

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله از امروز تا ۲۹ ام فرصت دارید حساب وکالتی کنید به اسم سازمان حمایت و صد میلیون تو حساب باش ماشینه ...

عه بهمن موتور هم گزاشته؟ شنیدم میگن این ماشینا تاسه سال حق فروش ندارن و نمیشه فروخت، درسته؟

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
بله از امروز تا ۲۹ ام فرصت دارید حساب وکالتی کنید به اسم سازمان حمایت و صد میلیون تو حساب باش ماشینه ...

ممنون جواب دادی نیاز به گواهی نامه داره ؟؟ 

اسم سایتش دقیقا چیه؟؟

اطلاعاتم صفره

2738
عه بهمن موتور هم گزاشته؟ شنیدم میگن این ماشینا تاسه سال حق فروش ندارن و نمیشه فروخت، درسته؟

اینطوری باشه که شاید نشه فروخت

بنظرتون سود ثبت نام خوبه؟؟

ممنون جواب دادی نیاز به گواهی نامه داره ؟؟  اسم سایتش دقیقا چیه؟؟ اطلاعاتم صفره

بله گواهینامه بایدداشته باشی و ماشبن به نامت نباشه، صد تومنم بخابونی تو حسابت تا یک ماه که جوابش بیاد

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

الان دیدم کرمان موتور و مدیران خودرو و فردا موتورز و سایپا هستن بهمن نیس‌.تا یه سال میدونم نمیشه سه سال بعید میدونم

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
از الان باید حسابتو وکالتی کنی با ۱۰۰ تومن پول ایران خودرو هم این سری ماشین نمیده

به حساب خاصی باید پول رو بریزم یا تو حساب خودم ؟؟

آخه الان بانک مسکن پیام داد برای حساب وکالتی

بهمن موتور نیست

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...