2737
2739
عنوان

دلت برای خودت تنگ نشده؟

272 بازدید | 35 پست

روزای ک حال دلت خوب بود ...انرژی داشتی!با صدای بلند از ته دل میخندیدی و از چشمات اشک میومد...روزای ک همش ب خودت می‌رسیدی...لاک می‌زدی موهاتو همه مدل امتحان میکردی...ساعت ها جلو آینه بودی ....ورزش میکردی ب تغذیت میرسیدی چقد خودتو دوست داشتی......اما الان چی...حال نداری  دیگ هیچی خوش‌حالت نمیکنه حتی حوصله نداری ب دردات فکر کنی گریه کنی...😞من ک دلم برای خودم تنگ شده ..چجوری   خودمون رو پیدا کنیم ...

خدایا شکرت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست رو دلم نزار ک خونه اتفاقا امروز تو فکرش بودم میگم چی بودم چی شدم از اینی ک الان هستم متنفرم این منه من مد نظرم نبود هی روزگار 😔

خوشگله وحشتناک هستم 😎 جایی رو نخونده امضا نمیکنم😏  از پیشکسوتانم 👋
2728
2740
دست رو دلم نزار ک خونه اتفاقا امروز تو فکرش بودم میگم چی بودم چی شدم از اینی ک الان هستم متنفرم این ...

اره دقیقا ...همیشه میخاستیم بهترین روزا رو بسازیم اما نشد...تلاش هم کردیم ولی...حتی ب بدترین شکل ممکن گذشت..

خدایا شکرت♥️

ی چیزای رو قلبمون سنگینی می‌کنه ...همیشه همراهمونه...من اونایی ک این حس ها رو دارن درک میکنم ...تنها نیستین بیاین بغلم. تو خیلی قوی بودی تونستی تحمل بیاری من درکت میکنم میدونم حقت نبود میدونم

خدایا شکرت♥️