2733
2739
عنوان

علت دراوردن غذا از دهن چیه؟

110 بازدید | 5 پست

مامانا کسی اینجا از مشاوره تغذیه تا حالا استفاده کرده برای مشکل تغذیه بچش؟

من دخترم دو سه هفتس هرچی غذا میخوره قورت نمیده با دستش بعد اینکه میجوه از دهنش در میاره میریزه بیرون دارم روانی میشم نمیدونم چیکار کنم به نظرتون مشاوره تغذیه میتونه کمک کنه؟

الان یکسالشه قبل از این خیلی خوب غذارو میجوید و راحت قورت میداد نمیدونم چیکار کنم اصن نمیفهمم علتش چیه؟ آخه اگه بازی یا کنجکاوی ام باشه زمان خیلی زیادیه که اینجوریه 

جالبه با اشتها هم غذا میخوره یعنی خودش غذاشو میخوره من دهنش نمیزارم بعد که کلی میجوه با دستش در میاره میریزه بیرون دوباره لقمه بعدیشو میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش چیه؟

عفونت روده

دخترمن عفونت شدید روده داشت ک اونم دیر متوجه شده بودم غده لنفانیه شکمش بزرگ شده بود ک خداروشکر الان داره دارو میخوره وخیلی بهتره

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

سلام عزیزم من تاپیک hPV تون رو خوندم ببخشید سوال میکنم شما الان کامل درمان شدین و هیچ مشکلی ندارین؟؟توروخدا اگه خوندین جوابمو بدین زندگیم شده جهنم منم تایپ ۱۶ مثبت شدم و ۴تا تایت دیگه