2733
2739

سلام. بچم ۵ سالشه  از منم جدا نمیشه. میخوام ببرمش مهد یا کلاس خلاقیت و نقاشی جایی.

جایی خوب سراغ دارید ببرمش؟

مریضی هم زیاد شده روتا ویروس میگن 

ولی میخوام ببرمش عادت کنه خسته شدم خونه .تو این محدوده میشناسین؟بیایین یکم نظر بدید چ کنم

مامانم میگه اصن نبرش.بچه مریض میشه.

سال دیگه هم باید بره پیش دبستانی ازم جدا نشه چی.

منم میبرمش همه جور ویروسی هم میگیره الان جدیدا هم این ویروس رو گرفته اما با این وجود دوست داره بره منم میفرستمش دیگه چاره ای نیست اونجا بازی میکنن چیزهای خوب یاد میگیرن

منم میبرمش همه جور ویروسی هم میگیره الان جدیدا هم این ویروس رو گرفته اما با این وجود دوست داره بره م ...

منم دو هفتست میبرم دیگه بعد یه سنی دوست ندارن خونه بمونن باید برن تو محیط اجتماع و با دوستاشون بازی کنن الان پسرم شش بیدار میشه میگه بریم باید هشت بریم دوساعت زودتر تز ذوق بیدار میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دو هفتست میبرم دیگه بعد یه سنی دوست ندارن خونه بمونن باید برن تو محیط اجتماع و با دوستاشون بازی ...

مشکل اینه پسر من اصلا دوست نداره.

بخاطر همین دنبال یجا هستم که خوب بچه رو سمت خودشون جذب کنن.کجا میبرین؟تهرانید؟

2728
مشکل اینه پسر من اصلا دوست نداره. بخاطر همین دنبال یجا هستم که خوب بچه رو سمت خودشون جذب کنن.کجا می ...

پسر بزرگم رو میبرپم ازادی رودکی شمالی به سازمان حج و زیارت خیلی نزدیکه خیلی خوب بود اینجا که کوچیکه رو میبرم نزدیک خونم. خیلی معمولیه اگر عادت نداره بچت ببرش این پاساژا ساعتی کااس دارن  

کدوم پاساژا؟

مثلا تیراژه شرق فکر کنم داره معین مال تو استاد معین مطمینم داره کلاس خلاقیت هشت جلسه در ماهه بعد سرای محله هست من پرسیدم ساعتی بچه رو قبول میکنن کم کم بچه عادت میکنه خانه بازی هم که خیلیاشون دارن 

2738