2733
2734

خیلی خالم بده

شبها که میخوابه تازه یادم میفته باهاش بازی نکردم باهاش بچگی نکردم بکن و نکن هام بهش زیاد شده

۴سالشه

الان دارم گریه میکنم و مینویسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و منی که نزدیک یه ماهه زندگیم جهنمه برای داغی که گذاشتم رو دل بچم 😭 من بدترین بدترین بدترین مادردنیام😭

خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤ان شاء الله هیچ مادری شرمنده فرزندش نباشه😔
2728
و منی که نزدیک یه ماهه زندگیم جهنمه برای داغی که گذاشتم رو دل بچم 😭 من بدترین بدترین بدترین مادردنی ...

عزیرم خودت اذیت نکن دیگه از مجبوری بوده ایشالله بهارش میگیری برایش و بچها زود فراموش میکنن باهاش حرف بزن و آرامش کن دستاش بگیر و تو چشماش نگاه کن اطمینان بده بهش که برایش بهترش میخری

2740
عزیرم خودت اذیت نکن دیگه از مجبوری بوده ایشالله بهارش میگیری برایش و بچها زود فراموش میکنن باهاش حرف ...

ان شاء الله به لطف امام زمان یه روزی بتونم براش بخرم وجبران کنم😔

خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤ان شاء الله هیچ مادری شرمنده فرزندش نباشه😔
عزیزم😍 چند ساله هستن و جنسیتشون چیه  از ۳ فرزندی راضی هستید؟

۱۰.۵.۲ساله عزیزم پسر هستن 

خداحفظشون کنه ولی خیلی سخته و اعصاب میخواد اگه اعصابت بکشه خیلی ۳فرزندی شیرینه من متاسفانه زود عصبی میشم 

یکی پسران خیلی شیطونه خودم ۲۸سالمه 

2706