2733
2739
عنوان

با این مادرشوهر چجوری رفتار کنم😑

728 بازدید | 36 پست

سلام دوستان. 

ما تازه خونه ساختیم و رفتیم خونه خودمون از فامیل های شوهرم هرکی میاد دیدنی خونمون مادرشوهرمم باهاشون میاد و دستشو میگیره همه اتاق خوابا میبردش میگه بریم ببین.من اصلا دوس ندارم شده لباس زیرم رو تخت بوده رفتم یهو برش داشتم سریع.به نظرتون چطوری بهش بگم که بی احترامیم نشه.

و اینم در نظر بگیرید که صمیمی نیستم با مادرشوهر خیلی رسمی هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا یه ده روز خونه ات نوعه بذا نشون بده پز بده ، لرزش بحث ندارع

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁

وقتی میخواد بیاد در اتاق ها رو قفل کن 

البته از روی ذوقش اینکارا رو میکنه، یا میتونی به جای قفل کردن در اتاق، اتاق ها رو مرتب کنی و لباس ها رو جمع کنی و...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

چقدر بدم میاد حالا یکی این حرکتو واسه خودشون بزنه صداشون در میاد

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2740

ذوق خونه بچه شو داره و معمولا برای خونه دیدن همینطوری میبینن یکم سعی کنید از دید ایشون ببینین یه مدت کوتاهه بعد تموم میشه

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
2706