2733
2734
عنوان

ماماناي نوزاد دار

60 بازدید | 8 پست

شما حس ميكنيد بچه ميشناستتون ؟يا ازكي شما رو شناخت پسر من شير خشكيه باباش رو قشنگ ميشناسه برادرم رو ولي نسبت به من هيچ واكنش خاصي نداره براي مامانم قشنگ ادا درمياره ولي من كلا براش عادي ام ديدم بقيه نوزادا بوي مادر رو ميشناسن ولي اين انگار نه انگار ٧ماهه است 

نوزادم سه ماهشه میشناسه منو همه میگن نی نی بیش از حد داره بهت وابسته میشه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

از همون بدو تولدشون هر دو بوی من و میشناختن. کاملا محسوس بود. نزدیکشون که میرفتم متوجه میشدن منم با دهانشون یا حرکت سرشون به چپ و راست، یا مالیدن صورتشون به پوستم دنبال سینه میگشتن. حتی امتحان کردم مادر یا خواهرم هم سینه شون رو نزدیک میاوردن هیچ کدوم از این واکنش ها رو نداشتن. تازه خواهرم خودش بچه شیر میداد و بدنش بوی شیر میداد ولی براش کنجکاوی یا حرکت به سمتش رو نداشتن. 

پیشنهاد من تماس پوست به پوست موقع دادن شیر به نوزادتان هست. حتی وقتی با شیشه بهش شیر میدید تو یه پوزیشن شبیه شیر دادن از سینه باشید و یه قسمت از پوستتان لخت باشه و با پوست بچه در تماس. البته تا ۱ سالگی

سراپا اگر زرد و پژمرده ایم.     ولی دل به پاييز نسپرده ایم.     چو گلدان خالی لب پنجره.     پر از خاطرات ترک خورده ایم.      اگر داغ دل بود، ما دیده ایم.      اگر خون دل بود، ما خورده ایم.      اگر دل دلیل است، آورده ایم.      اگر داغ شرط است، ما برده ایم.      اگر دشنه ی دشمنان، گردنیم.      اگر خنجر دوستان، گرده ایم.      گواهی بخواهید اینک گواه:      همین زخم هایی که نشمرده ایم!      دلی سربلند و سری سر به زیر.      از این دست عمری به سر برده ایم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیر ممکن نشناستت براش عادی اخه چون هر ساعت کنارشی همین ک تا گریه میکنه تو بعلت اروم میشه یا تو بغلت راحت میخوابه یعنی وابستگیش بهت من پسرم دوماهش شیر خشکی فقط تو بعل خودم راحت میخوابه و لج نمیکنه لالایی خودمو ک گوش میده راحت میخوابه مامانم براش خوند انگار هیچی نمیشنید هی جیغ جیغ میکرد 

2731
غیر ممکن نشناستت براش عادی اخه چون هر ساعت کنارشی همین ک تا گریه میکنه تو بعلت اروم میشه یا تو بغلت ...

ببين درد همينه اصلا تو بغلم اروم نميشه كلا هركي سرپا بچرخونه تو بغلش ارومه منو بقيه فرقي نداره

ببين درد همينه اصلا تو بغلم اروم نميشه كلا هركي سرپا بچرخونه تو بغلش ارومه منو بقيه فرقي نداره

بیخود تلقین نکن به خودت غیر ممکن نشناستت بوی تنت براش ی چیز دیگس بچه ها گاهی اینجوری ادم ضایع کنن مثلا ی بار پسر من گریه شدید میکرد هرکار کردم تو بغلم اروم نشد برعکس روز و شبای قبل وای یادم نمیره هیچوقت اون روز تا جاری عفریته نکبتم بغلش کرد راش برد اروم شد باورت میشه با بچم قهر کرده بودم 😂 اونم هی زر زیادی میزد اره بچه ها تو بعل من حس خوب دارنو ارومنو کوفتو زهرمارنو ....😂

2738
يعني فقط من ميفهممت مادرشوهره منم همين داستانه

اه اه اه میگم ک بچه ها ادم ضایع کنن

من که دو روز با پسرم قهر بودم گفتم برو تو بغل عنمو از این به بعد خدایی نمیدونم چی شد سری بعدی جاریم بچمو بعل کرد اینم هی گریه پشت گریه مگه اروم شد اخر سر خود جاریم خسته شد داد دست خودم خیلی تشکر کردم از پسرم😂😂😂