2733
2739
عنوان

کلاهبرداری

395 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها

یه خرید اینترنتی میخواستم بکنم طرف گفت بیعانه بزن وقتی زدم موعد تحویل شد گوشیش رو خاموش کرد و با هزار زحمت شماره تماس صاحب حساب رو پیدا کردم ، بهش زنگ زدم ولی پولمو نمیده

باید به پلیس فتا شکایت کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره اما باید انقدر بری و بیای خرج کنی که تهش بیشتر از اونی که دادی رفت پای شکایت میره

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..

خیر نمیبینن اینجور افراد

از اینستا خریدی؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2740

چی میخواستی بگیری ازش چقد واریز کرده بودی

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2706