2733
2734
عنوان

کسی از گن ساعت شنی استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 92795 بازدید | 57 پست
همراه جون دوست من از ماهواره سفارش داده اما پاره شد بار دوم ،،،الان بهش گفتن تعویض میکنیم
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میگفت کوتاهه فقط شکم رو میگرفت تا زیر سینه نمیومد
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗــﺎﺳـﻒ، .... ﺑـﺮﺍﯼ ﺗﻤـﺎﻡ ﮐﺴﺎﻧــﯽ ﮐـﻪ..... ﺑـﺎ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯿـﮑﻨﻨــﺪ ..... ﺣـﺲ ﻧﻤﯿـــﮑﻨﻨـــﺪ..... ﻧﻤـﯽ ﺷﻨﻮﻧــــﺪ..... نمیچشــــند ...... ﻓﻘـﻂ ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﻬـﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨــﺪ! خدایـــا ...... به آدم هایت بیاموز...... تــــو خدایــــی نه آن ها ...... دســـت از خدایی کردنـــشــان بردارند..

میس بلت آره خوبه ولی گن لاغری ساعت شنی بعد میس بلت اومده و این بهتره

من پیشنهاد میکنم اونایی که به فکر لاغری شکم و اندام شون هستن گن ساعت شنی رو از دست ندن

از اینجا هم میتونید راجب گن ساعت شنی بخونید :

http://parlyn.net/gan-hourglass.html

من چند روز پیش خریدم اصلش رو 

گرون بود ولی ارزشش رو داشت

من390 با هزینه ارسالش گرفتم و مدل تاپی بند سوتینی

واقعا راضیم چون به محض پوشیدن دو سایز کمتر نشون میدی و حتی به آب شدن چربی شکم و پهلو هم کمک میکنه در ضمن اشتهامم کمتر شده چون با پوشیدن گن حجم معدمم کم شده و به درست نشستنم کمک میکنه و کمر درد نمیگیرم 

خلاصه اینکه معرکست من یک ساله که با خودم کلنجار میرفتم که بخرم یا نه آخه تقلبیش زیاده و ترسیدم گول بخورم و اینکه قیمتش بالاست ولی الان میگم کاش زودتر خریده بودم 

اینم آدرس کانالی که ازش خرید کردمcolombia1 

سلام دوستان

من هم گول تبلغات رو خوردم .٣٠٠ هزارتومن هم پرداخت كردم كه گن شني هلوگرام دار خريده باشم وقتي خريدم بعد از يك هفته انتظار يه مارك ديگه بدون هلوگرام واسم فرستادن

ووقتي اعتراض كردم منو از اينستگرام بلاك كردند كه نتونم اعتراضم رو بنويسم .اين پيجشونه ...ازشون خريد نكنيد .چون اون چيزي رو كه تبليغ مي كنن ارسال نمي كنن...حتي اون سايزي رو كه من خواستم ارسال نكردن

اين مطلب و نوشتم كه اگه تو اينستگرام با اين پيج مواجه شديد بدونيد متقلبن تازه جالب اينجاست كه تو پيجشون مرتب از فروشنده هاي ديگه به عنوان كلاهبردار ياد مي كنن و پيج اونها رو معرفي مي كنن و مي گن از اينها خريد نكنيد 

سلام دوستان

من هم گول تبلغات رو خوردم .٣٠٠ هزارتومن هم پرداخت كردم كه گن شني هلوگرام دار خريده باشم وقتي خريدم بعد از يك هفته انتظار يه مارك ديگه بدون هلوگرام واسم فرستادن

ووقتي اعتراض كردم منو از اينستگرام بلاك كردند كه نتونم اعتراضم رو بنويسم .اين پيجشونه ...ازشون خريد نكنيد .چون اون چيزي رو كه تبليغ مي كنن ارسال نمي كنن...حتي اون سايزي رو كه من خواستم ارسال نكردن

اين مطلب و نوشتم كه اگه تو اينستگرام با اين پيج مواجه شديد بدونيد متقلبن تازه جالب اينجاست كه تو پيجشون مرتب از فروشنده هاي ديگه به عنوان كلاهبردار ياد مي كنن و پيج اونها رو معرفي مي كنن و مي گن از اينها خريد نكنيد 

گن شني annchery و annmichel كه كلمبيايي هستن بايد با هلوگرام باشه و اين پيج يه فيلم گذاشته توي پيجش و اين هلوگرام رو نشون مي ده كه تمام محصولات ما هلوگرام داره و گول بقيه پيج هارو نخوريد اما وقتي واسم ارسال كردن بدون هلوگرام ارسال كردن و سريع منو بلاك كردن 

يعني اول پول و مي گيرن جنس تقلبي مي فرستن بعد هم بلاكت مي كنن 

Waistteaining_orginal 

اين پيج بالا كه اسمش رو نوشتم متقلب هستند هواستون باشه ازشون خريد نكنيد و اشتباه منو نكنيد 

جنس رو اول ببينيد بعد بخريد 

سلام عزیزان من از این گن استفاده کردم .بسیار خوبه در طول شبانه روز باید ۱۰.تا ۱۲ ساعت ببندین موقع خواب نبندین چون اذیت میکنه .موقع ورزش سلیقه ی هست چون من رو اذیت میکرد نمیبستم و مهمتره دوره ی باید این کارو بکنید مثلا ۳تا ۶ماه جواب میگیرید.زیر لباس نشون نمیده  نسبت به گن های دیگه و مهمتر انتخاب سایزش هست که حتما حواستون باشه چون سایزاش از اسمال شروع میشه تا ایس لارجا وبه نظرم مثلا اگر کسی سایزش لارج هست مدیوم بگیره یه سایز کوچیکتر 

منم این گن رو‌گرفتم خیلی خوبه سایز من اسمال بود البته و خیلی سایزم رو کم نکرد من فقط بخاطر شکمم گرفتمش چون با ورزش شکمم نرفت اما شکمم رو‌جمع و حور مرد مقدار غذا خوردنم رو هم کمتر کرد 

2706