2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس شوهر منم 60% هستش این فرم اسپرم نمیتونه تخمک رو بارور کنه
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2728
شکل عادی تا 8- 9 درصد عادیه . یعنی اگه 100-88=12 % 12% نرمال باشن مشکلی نیست . البته به تعداد کل اسپرم ها هم مربوط میشه
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
من فعلا حامله نشدم شوهرم تحت درمانه خودمم نمیخوام مراحل پیشرفته رو برم میخوام طبیعی باردار بشم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
خانمی شکل نرمال آز اسپرم همسر من 10درصد بود با تعداد 60 میلیون اسپرم . یعنی 6 میلیون سالم . پزشک ارولوژ رویان گفت کاملا سالمه . البته به دقت آزمایشگاه هم بستگی داره . توی آزمایشگاه مراکر ناباروری سخت گیری خیلی بیشتره
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2738
غیر نرمال شدن شکل اسپرم به علت استفاده از داروهای شیمیایی ، سیار و مواد مخدر و مواد شیمیایی و نوع تغذیه هست . می تونید با اصلاح شرایط زندگی و نوع تغدیه کمی شرایط همسرتون رو تغییر بدید . ضمنا اغلب برای نتیجه گیری صحیح 2 بار با فاصله 1 ما ه آز اسپرم رو تکرار می کنن
2706