2733
2734

شوهرم دیشب با یه خانم ویدئو کال کرده و تقریبا اون خانوم همسر منو ل خ ت دیده

تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون خانم کی بوده 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 
2740

من بودم الان جفتشون جر خورده بودن به هر دلیلی که میخواد باشه😡😡😡😡😡😡

❤اینجا زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه ‌.با دلای پاکتون لطفا دعا کنید زودتر باعشقم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم‌..❤                            😭ای خدا داری میبینی و هیچ کاری نمیکنی برام‌،دیگه خسته شدم ،دیگه امیدی برام نمونده ،حقم نیست ،خدایا منو ببین صدامو بشنو.😭                                                                                                                                      😥ناشکری نیست ولی آخه امید من به چی باشه ،به این یه ذره دل خوشی،که داره از هم میپاشه ...........😥

خب ویدیو کال درمورد چی؟؟

من اطلاع داشتم یا پنهانی بوده؟

کامل بگید خب😂

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت [اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟                                              [کاربر واحد پشتیبانی قدیم]

نمیدونم اون خانوم کی بوده مثل اینکه از اینستا پیداش کرده 

س.....ک.....س کال کردن 

چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....

خب پنهانی بوده دیگه ساعت 1 نصفه شب 

2706