2733
2734

بهتره از آشنا قرض بگیری گلم اینجا که هیچ کس همدیگرو نمی‌شناسه بر پای چه اعتمادی پول بده 

نی نی یار لطفا تعلیق نکن 😭                             ارتش سرخ سابق. 🧿❤️😘                                       نمیدونم چرا تعلیق شدم 😭😭😭😭                        من دختر خوبیم 😭😭❤️❤️❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهتره از آشنا قرض بگیری گلم اینجا که هیچ کس همدیگرو نمی‌شناسه بر پای چه اعتمادی پول بده 

خدا شاهده به فامیل اشنا دوست هیچکی نداد هیچکی من پدر خدا بیامرزم باز خرید بودن ماهم زیادیم تو خونه مادرم ریه هاش خرابه هرچی داشتیم خرجش کردیم

خدا شاهده به فامیل اشنا دوست هیچکی نداد هیچکی من پدر خدا بیامرزم باز خرید بودن ماهم زیادیم تو خونه م ...

خدا خودش می‌دونه دستم خالی وگرنه کمکت میکردم 

نی نی یار لطفا تعلیق نکن 😭                             ارتش سرخ سابق. 🧿❤️😘                                       نمیدونم چرا تعلیق شدم 😭😭😭😭                        من دختر خوبیم 😭😭❤️❤️❤️❤️❤️
میدونید چقد در خواست کردیم از همه ولی هیچکدوم ندادن الان یه هفته حالم خوب نیست😓

انشالله خدا کمکت کنه بهتره برین خیریه شهرتون آدمهای  زیاد هستن که کمکتون کنن

انشالله خدا کمکت کنه بهتره برین خیریه شهرتون آدمهای  زیاد هستن که کمکتون کنن

ما تو شهری زندگی میکنیم قحطه نه شغلی داره نه جنس درست وحسابی انگار اخر دنیا هستیم

ما تو شهری زندگی میکنیم قحطه نه شغلی داره نه جنس درست وحسابی انگار اخر دنیا هستیم

وا مگه کدوم شهریت