2733
2734
عنوان

روغن کرچک بخورم برای زایمان؟

161 بازدید | 15 پست

چهارشنبه سونو بودم وزنش گفت ۳کیلو ۴۰۰ 

گفت کلیه هاش قلبش همه چیش خداروشکر سالمه 

طول بند ناف سرویکس همه چی نرمال بود 

رشد شم خوب بود

خودم سنم و جثه ام کمه میترسم نتونم اگه سنگین تر شه زایمان کنم میشه یکم روغن کرچک بخورم؟ در حد دو قاشق شاید دردام بیاد الان ۳۸ رو تمدن کردم وارد ۳۹ شدم

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

تاریخ که سونو داده برای زایمان ۲۴ ام

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه باعث دفع مکنیوم میشه  دمنوش تخم شوید بخور

میخورم

2740
پیاده روی انجام میدی؟ پله هم بالا پایین بری خوبه

انجام میدم

نه تو را خدا سرخود از این کارا نکنید روغن کرچک بخوری خیلی اذیت میشی میزان دفعت خیلی زیاد میشه

پس چیکار کنم 

اخی بسلامتی چیزی نمونده دیگه

فداتشم

منم امروز ۳۸ تمام کردم

سعی میکنم کارهایی انجام بدم زایمانم راحت تر بشه

ولی میترسم چیزی بخورم زودتر دردم بگیره ، اگه وقت خودش باشه بیخطر تره

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706