2733
2739

اگه یک شرکت خصوصی بخواهید کار کنید ، قراداد که میارن برای امضا ، باید به چه نکاتی توجه کنیم و بعد امضا کنیم ؟ از امضا کردن قرارداد کاری می ترسم .  تا به حال تجریه نداشتم . میشه قرارداد رو اورد منزل مطالعه کرد و بعد تحویلشون داد یا باید همونجا امضا بشه ؟

خدای خوب و مهربونم پشتم که بهت گرمه از کوه هم محکمترم، تنهام نذار .

اگه اونی که اونا میگن امضا نکنی، باهات قرارداد نمیبندن

چیز خاصی نیست، طبق قوانین اداره کار موظفن یه حقوق و بیمه بهت بدن و اینو نمییتونن تو قرارداد بپیچونن

فقط سعی کن سفته بهشون ندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چیزخاصی نیست بخون همونجا امضا کن اون برگه رو به همه ی کارکنانش میده و تایپ شده س مشکلی نیست.ولی بازم قبلش بخون.مدت قرار داد و مزایا و  واریزی رو داخلش نوشته

چیزخاصی نیست بخون همونجا امضا کن اون برگه رو به همه ی کارکنانش میده و تایپ شده س مشکلی نیست.ولی بازم ...

متاسفانه خیلی از شرکت‌های خصوصی بیمه‌ها نمیکنن و تو رقابت دنبال کسی هستند که حقوق  ومزایا کمتر بخواد

2740
ممکنه سفته بخوان ؟  یعنی بگم سفته نمیدم ؟

امکانش هست و طبیعیه سفته رو پشت نویسی کن و بنویس بابت ضمانت کار در شرکت فلان اونوقت دیگه برای خرج کردن فاقد اعتبار میشه

متاسفانه خیلی از شرکت‌های خصوصی بیمه‌ها نمیکنن و تو رقابت دنبال کسی هستند که حقوق  ومزایا کمتر ...

قرارداد رو یکساله می بندن ؟

امکانش هست و طبیعیه سفته رو پشت نویسی کن و بنویس بابت ضمانت کار در شرکت فلان اونوقت دیگه برای خرج کر ...

میتونم بگم سفته نمیدم ؟

دقیقا باید اول همه‌ی شرایط رو بپرسه بعد بره پای قرار داد

در مصاحبه سوال کنم اشکال نداره ؟ اونا از من سوال میکنن من هم می تونم سوال کنم درباره حقوق ؟

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز