2733
2734
عنوان

کالری شمارکرفس کمککککک

19 بازدید | 7 پست
کیاکالری شماری میکنن،من دوروزه شروکردم،اولین با رژیم میگیرم میخام تا دوماه دیگه ۶کیلوکم کنم،چیکارکنم چ مقدار کالری خوبه برادوماه؟شیرمیدم زیادگشنه بمونم قندم میفته،چی بخورم ک کالریش کم باشه ولی احساس سیری بهم بده؟
خداجونم ازت ازت ممنونم ک منو عاشق شوهرم کردیو دختر گلم وپسرنازنینمو ب من بخشیدی،،،،،خیییییلی دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب خردش میگه در روز باید چندتا کالری بخوری دیگه هرچی خوردی وارد کن ببین چقد کالری داره کمتر از اون مقدار بخور
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
هرآدم معمولی باید1200تاکالری مصرف کنه.شماچون شیرمیدین میتونین1500تامصرف کنین.برای اینکه شیرتون کم نشه میتونین همراه غذاهاتون سیاه دونه مصرف کنین وازلبنیات.میوه هاوآجیل وخرمابرای ضعیف نشدن بدنتون استفاده کنین وبمروراین1500روبه 1200برسونین.البته اگه بتونین درکنارش یکم ورزش هم داشته باشین زودتربه نتیجه میرسین