2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

مواد پیتزا درست کن بریز توش مرغ و قارچ و فلفل دلمه و اویشن پودرسیر و ادویه و رب بزن سرخ کن اصلا بو نمیگیره توش پودر سیر بزنی کار سوسیس کالباس میکنه خیلی خوشمزه میشه بریز توی نون روش پنیر بریز بذار تو دستگاه.

من مایع ماکارانیم  میریزم چرخکرده و فلفل دلمه‌و قارچ و پنیر 

ژامبون و پنیر پیتزا هم فقط گذاشنم تنبلانشه

گاهی سوسیس و ژامبون و تفت میدم با قارچ و فلفل دلمه 

پنیر قاطیش میکنم خوشمزه میشه بستگی به مواد موجود و‌حوصلم داره 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
میخوام برم اردو بنظرتون مرغ بو نمیگیره؟بد مزه نمیشه؟

قشنگ بپزی نه 

اول بزار با اب یه ۱۰دقیقه قل بخوره جرم هاشو بگیر دوبار بزار با اب وزرد چوبه ودارچین وکمی نمک بپزه بعد تفتش بده با فلفل دلمه ای 

همه مواد که ریختی یه ذره پنیرم بزار روش که طرد بشه خوب کش نمیاد ولی بوی خوبی میده اویشنم زیاد بزن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

اول سس کچاپ بزن به نونش ، بعد پنیر بعد لایه خیلی نازک پنیر ، کالباس گوشتی ، پیاز نازک ، قارچ از قبل تفت داده شده یا نازک ، ذرت کنسروی هم بریزی خوشمزه میشه اما سلیقه ایه ، دو تا تیکه کوچیک گوجه

لایه اخر هم پنیر و تموم

2706