2733
2734
عنوان

خانمهای خانه دار(غیرشاغل) شما چه طوری آینده تون را تامین می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما بچه ها خدایش شوهرم برای خودشم برای واجبات خرج میکنه بزور براش لباس میگیرم با اینکه کارش جوریه که باید به خودش برسه .ما کل پولمون رو دادیم بریا خونه خریدن که خودمم راضیم ما الان دو تا خو.نه اقساط دار داریم مدل ماشین شوهرمم متوسط رو به بالاست هر کسی نداره اما اینو بگم باب دل اون رفتار میشه تو این قضایا و بهش گفتم تموم بشه اقساط من دیگه نیستم ولم کن جوونیم رفت و چیزی نفهمیدم نمیخوام سر پیری برم دنیا گردی و خوش گذرونی الان دوست دارم برم تا بیشتر چشمئحسوهام در بیاد
اره خانمها من یکی از همکارام از همون اول به شوهرش گفته بود شما رو پول من حساب کردین اونم که مرده گفته نه حالام هی حساب بانکیش توپل میشه اما خداییش من اینجوریم دوست ندارم دیگه .
2706