2752
2734
عنوان

خانمهای خانه دار(غیرشاغل) شما چه طوری آینده تون را تامین می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 85 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم یه تومن داشتم از بس هی میگفت آخر ماه پول بده الکی الکی خروجش کردم مثلا این ماه رفتم سشوار چرخشی گرفتم 250 و یه لباس 115 تومن که پولم ته بکشه اینکه نمیذاره طلا بخرم لااقل از پولم لذت ببرم و رو پولم حساب باز نکنه از بس اوایل چیز ارزون خریدم و مراعات کردم همش تو مغازه ها میگه تو باشی پولتو به این میدی منم میگم چرا که ندم خب شیکه میگه خب بده منم بخاطر اینکه فک نکنه برا خودم ارزش قایلم میخرم حتی با پولی که خودش بهم داده
اشتباه بزرگت همینه که وقتی ا ن پول واسه چیزی نمیده تو سریع میدی اونم به این شکل عادت کرده،اگه نمیده نخر یا یه جنس پایینتر بخر بعد هی یگو بنجله ،خراب شده ،کار نمیکنه .... دفعه بعد مجبور میشه جنس خوبو بگیره که هم خراب نشه هم تو غر نزنی این کارا رمان میبره و چون تو از اول ازدواج شوهرتو عا دت ندادی یه کم طول میکشه،ولی پشتکار داشته باش
عشق زندگی منم شرایط تو رو دارم خیلی دوست دارم برم سرکار بیشتر به خاطر روحیه ام تا نیاز مالی.بچه هم ندارم خیلی حوصله ام سر میره.منم پس انداز ندارم چیزی هم به نامم نیست.الان 10 تومن بیشتر تو حسابم نیست خیلی دوست دارم استقلال مالی داشته باشم هر چی بخوام خرج کنم همشم نخوام با داستانو سیاست و نقش بازی کردن از شوهرم پول بگیرم. خودم غرور داررم هیچوقت از شوهرم به زور پول نمیگیرم وقتی هم مجرد بودم هیچوقت به بابام نمیگفتم پول بده صبر میکنم خودشون بدن
یاد خدا آرام بخش دلهاست
وای چقد دل هممون پره!!!! نمی دونم چرا اینطوریه ...من تو کارم از اول نیاز به کمک .وکمی سرمایه شوهرم داشتم واز همون اول پاش بازشد بعد دیگه استقلال نداشتم...الان اگه بخوام مستقل شم هم خیلی سختمه هم خیلی اعصاب خردی پیش میاد این وضعیت هم همش ظلمه...اگه بخوام کلا ولش کنم می ترسم...اگه همون اول خانواده ام کمک ام می کردن محتاج اش نمی شدم
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
الان مامانم میگه شوهرتو ازدخالت تو کارت کلا حذف کن وبه هرقیمتی کارتو حفظ کن ..ازطرفی اصلا علاقه وانگیره ای برا این موضوع ندارم...میگه شوهرت پول دوسته اگه کار نکنی زندگی تون بهم می خوره..ازاون ورم اون جنگها سرپول من پول تو زندگی را نابود می کنه ...اصلا میگم ای کاش همه چی ازاول یه جوردیگه میشد
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

🌹 با پیج اینستا یا کانال تلگرام

درآمد ویژه خودت رو کسب کن 💰😍

💎 تیم تحقیقاتی پیوند عقل و عشق

هنر دلبری زن کاریزما رو به صورت فیلم  ارائه کرده

💎 شما میتونید این هنر رو  تو پیج یا کانال خودتون ارائه بدین

بدون اینکه لینک جایی رو بزارید ، یعنی انگار برای خودتون است

💎 میتونید پول به حساب خودتون واریز بشه 😊👇

به ازای هر مشتری ، 300 هزار تومن سهم شما میشه

یعنی فقط هزار نفر از شما بخرن ، 300 میلیون تومن درامد خواهید داشت ☺️

🔻 اینم آدرس پیج ما 👇

🆔 @mindandlove1

هم سفیر خوشبختی انسانها میشوید ❤️