2733
2734
عنوان

وسط دیوار یه نور عجیب سفید دیدم!

193 بازدید | 7 پست

بچه ها یه ۲۰_۳۰ ثانیه به اون نقطه های رنگی وسط عکس خیره بشین، بعد در حالی که پلک میزنین به یه دیوار نگاه کنین، چی میبینین اینجا بگین!

به این پدیده میگن توهم نوری جالبه امتحان کنید

https://s8.uupload.ir/files/img_20230507_145607_839_8mbk.jpg

همون دختره رو دیدم والا

کاش دنیا بهم یه دختر بده🙎‍♀️🥺که رحم کنه به زنی که متاهله👩‍❤️‍👨میخوام بدون اجازه مرد نفس بکشه💇‍♀️❤️‍🔥میخوام پرنده ها رو بدون قفس بکشه🕳🐣میخوام فرشته نباشه خطا جزئی زمینه🚫🧚‍♀️میخوام زن باشه زن بمیره زنیت همینه🌝🔥💆‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

لینک که باز نمیشه ولی حدس میزنم عکس با افکت نگاتیو باشه

اینجور افکت ها رو وقتی پلک بزنی ببینی تصویر واقعی رو میبینی😍

با اجازه اسی❤️

خانوما ختم قرآن داریم به مناسبت میلاد حضرت معصومه😍

نیت ها رو توی تاپیک گفتم

هر جزء نیم ساعته که تا مهلتش میشه روزی کمتر از ۵ دقیقه🥰

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫