2733
2734
عنوان

حالم خوش نیست

100 بازدید | 10 پست

سلام اندکی درددل دارم.اونقدر ک فکر کردم سردرد شدم.

۱۰ ساله ازدواج کردم تا الان فقط وسیله زیرپامون موتور  بوده.زمستونا خیلی اذیت شدیم و منت هرکی رو باید مبکشیدم بچمو دکتر میبردم.

امسال تو طرح یکپارچه پارس سال ثبتنام کردیم به هر سختی پولشو جور کردیم. الان شوهرم میگه بفروشیم  یه ماشین دست دو بخریم مابقی پولش ک میمونه بزنیم به زخم زندگیمون.

مبل نداریم،پله هامون حفاظ نداره همین دیروز بچم کوچیکه رفته بود از پله ها بالا،طلاهامم قبلا مجبور شدم فروختم.اگه چیزی تهش بمونه طلایی چیزی بخرم.

نمیدونم اینکار عاقلانه هست یا ن.من نظرم اینه نگهش داریم.هرکی یه نظری میده.

موندم دو دل این وسط.

از طرفی اطرافمون کسایی هستن که چشم دیدن ندارن شوهرم میگه تو چشم مردمیم یهو ماشین صفر اونم پارس بخریم.

نظر شما چیه؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

۶۵ تومنم از پولمون باید بدیم برا قرضایی که کردیم.

اصلا نمیدونم تهش چیزی میمونه!.

ماشینم که قیمتش تو بازار کاهشی شده

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بودم به حرف شوهرت جلو میرفتم البته به شرط اینکه با مابقیش اوناییکه نیازه بگیری نه اینکه پول به فن ...

میدونی چه فکری میکنم.میترسم دست دو بگیره بدتر مجبور بشه خرجش کنه

اره خوب میکنی ماشین صفر رو میخای چیکار بفروش بره یه ماشین دست دوم بخر بقیه شم بزن به زخم زندگیت  ...

دست دو چی خوبه؟من نظرم رو کوییک یا سایناس.کوییک هم صندوق نداره فک میکنم برا مسافرت سخته.خودمونیم و دوتا بچه.یکی ۷ ساله یکی ۱ سال و سه ماهه.

تیبا صندوق دارم دوس ندارم.

فکر بد نکن اول کاری ...

خب چه ماشینی دست دو خوبه؟

پژوها ک شنیدم دست دو به درد نمیخوره😞☹

یکی میگفت برو سمت محصولات سایپا.

2740
خب چه ماشینی دست دو خوبه؟ پژوها ک شنیدم دست دو به درد نمیخوره😞☹ یکی میگفت برو سمت محصولات سایپا.

پراید تمیز اگر گیرتون بیاد خوبه کم خرج ترازماشینا دیگس ...راستش من شوهرم اخلاقش جوریه اگر خوبه که خودشه اگر بده که من گفتم تواینجورمواقع میگم هرچی تو بگی ولی زیرا زیر نظرمو میگم که مسولیتش باخودش باشه 😉

پراید تمیز اگر گیرتون بیاد خوبه کم خرج ترازماشینا دیگس ...راستش من شوهرم اخلاقش جوریه اگر خوبه که خو ...

دقیقا شوهر منم همینجوره.

اونم‌اول گفت پراید من گفتم نمیخوام.

کلا خودش از اول همیشه میگفت پراید نمیخوام حالا کوتاه اومده میگه پراید😐

دقیقا شوهر منم همینجوره. اونم‌اول گفت پراید من گفتم نمیخوام. کلا خودش از اول همیشه میگفت پراید نمی ...

زندگیا متفاوته ولی چون زنیم وخودخوری میکنیم بهتره بزاری باخودش ...شما بدهی هارو بده بعد مبل وحفاظ ویه تیکه طلا ...البته از اخر به اول اجراش کن 😅