2733
2734
عنوان

قد ووزن بچم افتضاحههههه

268 بازدید | 22 پست

دوسال و هشت ماهشه ۱۱کیلو وزن ۸۷قد 

خوراکش خوبه شیرهم هرروز تقریبا میخوره نمیدونم دیگه چی بدم بهش

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچم دوسال و ۸ ماهشه قد خوبه اما وزن ۹ کیلو

قدش چنده؟

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

دخترم پنج سال و نمیشه شونزده کیلوعه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

اگر متخصص کودکان میگه خوبه دیگه چیکارش داری. بچه که شیطونی میکنه یعنی انرژی لازمش رو داره. همه مثل هم نیستن تازه بچه دو تا سه سال باید لاغر به نظر بیاد این بچه تپل و هیکلی که تو ذهن ماست اشتباهه

2738

پسر من 5 سالشه 11 کیلوعه

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
میخوای تپل شه خامه بده با آب قلم سوپ و آش درس کن تخم مرغ بده خودشم هر دوساعت یه چیزی بذار دهنش خرما ...

من بیشتر به فکر قدشم تخم مرغ هرروز صبحانه میخوره آب پای نرغ داخل غذاهاش میریزم

2706