2737
2739

الان میاد میگ‌رو چشمم چیز دیگه نمیخوای  

اینجا نی نی سایته یعنی سایتی که هرچی که توش میبینی باعث تحریکه ، بنظرم دگ نیازی به دارک وب نیست وقتی بنظر میاد اکثریت اینجا با پدوفیلی خیلی خوب کنار میان :)) و نیازی به باغ وحش نیست وقتی همه تاپیک های پربازدید اخرش بخاطر دعوا و گیس کشی دو نفر قفل یا تعطیل میشه :)) و نیازی به سیرک نیست وقتی تاپیک میزنن واقعا کار بدی میکنم بچه ۸ ماهه رو میزارم رو کابینت میرم به کارام میرسم :)) ونیازی به لیزر نیست وقتی تاپیک میزنن دلم میگیره بدون تو یعنی چی :)) ولی جدا از شوخی ناراحت کننده نیست که مجردها همش تاپیک میزنن مردا شیفته چجور خانومایی هستن،مردا از چه خانومایی برای ازدواج خوششون میاد،چیکار کنم رلم/خواستگارم برگرده از حس ششمی ها همش درباره شوهر سوال میپرسن ، و متاهل ها اکثرا از خیانت یا دست بزن یا خسیسی یا بی محبتی یا بددل بودن یا اعتیاد همسرشون یا بی عرضگیش که نمیتونه جلوی دخالت فامیل رو بگیره تاپیک میزنن :)) جای ناراحتی نیست که ما انقدر بی زبونیم بلد نیستیم از حق خودمون دفاع کنیم اما اینجا اگه شوهر کسی بهش خیانت کرده باشه اون زن هرزه و خیابونی و خونه خراب کن میشه ولی شوهرش..؟ دقت کردین که این صفت ها رو هیچوقت برای مرد بکار نبردیم؟ فقط زورمون به همجنس خودمون میرسه و خوش به حال مردا از این همه حماقت ما :)) خوش به حالشون که ما حاضریم از حق طلاق تحصیل کار بگذریم تا باهاشون ازدواج کنیم و بعدم قادریم ذوق مرگ بشیم :)) خوش به حالشون که ما بازم به دخترامون یاد میدیم خانوم باشن و صداشونو بالا نبرن و کار خونه کنن و به پسرامون یاد میدیم جسور و بلند پرواز باشن به قول یکی زن رو چه به مهندس راه یا کارمند بانک شدن ؟! :))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید روزهای زوج توی تاپیک نی نی یار حذف بذاری..

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
2728

کاربر جدیدم نیستی که بگم بلد نیستی.یه روز در میون یدونه تاپیک لینکشو میزاری نی نی یار حذف میترکونه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بگو گزارش بزنیمممم تموم میشه میره التماس نداره 

بله و خودتون تعلیق میشید

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2740
چه دردسرایی داره

درسته

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
سر در نمیارم عزیزم.  لینک تاپیک کدوم قسمته.

رو عنوان تاپیکت نگه دار.کپی لینک ادرس رو بزن و بعد تو تاپیک نی نی یار حدف تاپیک کمی کن.روزای زوج صبح 

2706