2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ مواد انتخابی خوب نباشه ممکنه پوسیده شه دندونت

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728
2738

سلام من خیلی ساله کامپوزیت کردم و تا الان دوبار ریمو کردم و دوباره کامپوزیت کردم و راضی م(فاصله دندونام ازهم زیااااد بود) ولی

واقعیت اینه مثلا چسب بزنی به کاغذ و چسب رو بِکَنی،آیا کاغذ مثل قبلش میشه؟!

دندان کامپوزیت شده هم مثل اون کاغذ میمانه

به ریشه وصل باش و اصل باش!
من دندونام زیاد بد نیست ولی فاصله داره بنظرتون ارتودنسی کنم و بلچینگ یا کامپوزیت؟🤔 کامپوزیت قیمت گر ...

منم جدیدا فاصله پیدا کرده رفتم دکترم گفت فقط ارتودنسی جواب میده

ی خانم اونجا بود می‌گفت ده ساله کامپوزیت کردم حسرت گاز زدن ی سیب ب دلم مونده می‌گفت رنگ دندونتون سیاه هم بود ولی سالم خدارو شکر کنید کامپوزیت نکنید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
2706