2737
2739

من ده ساله عروس خانواده شوهرمم 

برادرشوهرم بعد سه تا زن چهارمیش این جاریمه 

هرروز گردشه باشوهرش اینور اونور میگردن 

بعد جالب اینجاست همش به خواهرشوهر مادرشوهرم غیبت منو شوهرم میکنه 

میگه شوهرش چه خوبه کارمیکنه فلانی هرروز ی مدل مانتو میپوشه هرروز ی تیپ میزنه میره کلاس و...

انقدر گفتن شوهرم دستشو با سنگچرخ برید من خرافاتی نیستم ولی واقعا انقدر گفت چشمون زد 

ی سال و خورده ای اومده هرروز هم دعوادارن میرن خونه باباش کاراش خیلی بچگونس ازمن هشت سالی فکرکنم بزرگ باشه 

مشکل من اینه ک همش حرف مارو میزنه البته پشت شوهرای خواهرشوهرمم میگه کلا باهمه کارداره بشدت بدبین طوری ک از وقتی اومده حتی منو برادرشوهرم باهم سلام علیک نکردیم ک فردا حرف و حدیثی نباشه وقتایی ک قهره میره خونه باباش میرم خونه پدرشوهر اونجا برادرشوهرم باشه حرف میزنیم 

ن تنهامن حتی برادرشوهرمو نمیزاره با خواهر و مادر پدرش حرف بزنه خلاصه اینکه من چیکارکنم حرف مارو نزنه باهاشم حرف نمیزنما ولی همش پشت سرم حرف میزنه

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

ول کن خواهر من مردم دارن میرن کره ما زندگی کنن 

جاری رو ول کن خانم 

از ادم هایی ک باعث ناراحتیت میشن دوری کن ببین چقدر خوبه 🌺🌺🌺

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزدلم شما هرکاری هم بکنی اون خانوم این اخلاق و رفتار زشتش رو ترک نمیکنه...پس بهتره که تا جایی که میتونی مسائل زندگیت رو ازش مخفی کنی و به حرفاش اهمیت ندی...نم نم خودش خسته میشه و بیخیال میشه

شما نمی‌تونید آدم ها رو تغییر بدید متاسفانه ایشون دیگه همینطوری بار اومده

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
ول کن خواهر من مردم دارن میرن کره ما زندگی کنن  جاری رو ول کن خانم  از ادم هایی ک باعث ن ...

بخدا من دورم حتی عید هم نرفتیم خونشون رفته بود مشهد من قم بودم استوری گذاشته بودم فکر کرده بوده منم مشهدم از حرصش سفر و از دماغ بردارشوهرم دراورده ک فلانی هم مشهده درحالی ک نمیدونستم میرن مشهد ماهم رفتیم قم از اونجا شیراز اصلا رفت و امدی نداریم ولی میشنوم از اینو اون ک میگن چیا گشت سرم میگه تازه خیلی زیاده نمیشه نوشن همرو

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
2740
از کجا فهمیدی پشتت حرف میزنه ؟ خانواده شوهرت گفتن . بگو راضی نستم کسی پشتمون حرف بزنه . 

اره خواهرشوهرام گفتن میدونم دروغ نمیگن چون بخودمم میگفت بردار شوهرم ب خواهراش هم چشم داره دراین حد بیبنه وحشتناک شکاک اصلا چی بگم من 

حتی شوهرم فحش بد گفت هرکی پشتم حرف بزنه انگار ک مادر و دخترشو...  گفت با منو زنم کار نداشته باشین ولی باز ول کن نیستن خودش میره میگرده شوهرشم کارنمیکنه جفتشون عشق گردشن بعد ب زندگی ما کار دارن 

جاریم خودش 8تومن ماهی حقوقشه ب مانتو پوشیدن من گیر داده 😂