2737
2734

تراسمون دیوارش کوتاهه پسرم میره بالا میترسم بیوفته

اول خواستیم نرده استیل بزنیم گفتیم ساختمونو زشت میکنه

رفتیم هزینه کردیم از این نرده سنگیا خریدیم که همرنگ نما باشه و زشت نشه.

سنگا تو پارکینگ بود.حالا یکی از واحدا زنگ زده که نباید بزنید ظاهر ساختمون زشت میشه و...

ما گفتیم نمیزنیم ولی اخه پسرمو چیکار کنم؟

کلا ۴ طبقه س ۱۰ واحده.همه تراساشون همین سمته.هنشون رفتن پنجره گزاشتن.هرکی یه مدل پنجره زده! یکی سه لنگه یکی دو لنگه. یکی هواکشش بیرونه و...

یه طبقه هم پایین ماست اون پنجره نزده.

اینم گفته اگر مشکل افتادنه شما هم برید پنجره بزنید! خب من دلم نمیخاد تراسمو کور کنم.اگر میخاستم کور بشه اصن میگفتم بگیرنش رو پذیراییم که بزرگتر بشه خب

حالا چیکار کنم پس؟

بچم اگر بره خدای نکرده بیوفته کی پاسخگوئه؟

شروع رژیم ۱۸ تیر ۴۰۲👈۷۷/۱۰۰👈؟؟؟؟👈 هدف ۶۵

اختیار خونه دست خودتونه میتونید بزنید

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به همسایه ها ربطی نداره بگو منم با پنجره مخالفم پس باید پنجره ها گرفته بشه؟

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2731

اگر اینطوره خب منم دوست نداشتم اونا برن پنجره بزنن ظاهر ساختمونو تغییر بدن!😐

واسه اونا خوبه واسه ما بده؟

میگم اگر خودشونم تغیرر نداده بودن حرفی نبود ولی چرا خودشون پنجره زدن میگن شما هم جز پنجره حق ندارید چیزی بزنید!

شروع رژیم ۱۸ تیر ۴۰۲👈۷۷/۱۰۰👈؟؟؟؟👈 هدف ۶۵

پنجره هد زشت نکرده نمارو

ولی شما سنگ بزنین زشت میشه؟ من قوانینشو بلد نیستم ولی یکاری کن بزنیشون خطرناکه

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2738

نرده سنگی که قشنگتر از پنجره س،نمدونم والا ما خودمون از اوناییم که کار بکار کسی نداریم حالا نمای ساختمون چیه بخاطرش فضولی کنیم تو کار همسایه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

ب كسي ربطي نداره خداي نكرده پسرت چيزيش بشه اونا جواب ميدن خطرناكه بزنيد نرده

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

اگر واقعا بقیه پنجره زدن ، شما هم بگید سایر همسایه ها رعایت نکردن منم رعایت نمیکنه

ولی نظر شخصیم پنجره بزنید که شیشه خورش زیاد باشه بهتره

شیشه نشکن بزنید

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  
2706