2737
2739
عنوان

کمک برای جهیزیه

230 بازدید | 10 پست

سلام خانوما وقتتون بخیر اگه کسی یا جایی رو میشناسید که بتونه کمک کنه ممنون میشم معرفی کنید یه دختر خانومی ۱ سال و نیمه که عقد کرده خانواده همسرش فشار میارن برای عروسی ولی پدرش مریض شده و درمانشم پر هزینه است الان تو تهیه جهیزیه مونده بنده خدا ادرس هم میدم که برن برای تحقیق

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان یک جارو معرفی میکنم وارد کننده هستن . انبارشون شوش هست و پخش هستن.اکثر مدل های لوازم خانگی رو با اختلاااف زیر قیمت بازر میدن. میتونین خودتون تماس بگیرین و مقایسه کنین قیمت هاشون رو . اگر برا خرید جهیزیه مشکل مالی دارین به شدت پیشنهاد میکنم . گارانتی هم دارن و به صورت پرداخت درب منزل هم میتونین اقسی نقاط کشور خرید کنید.

شماره مسئول فروششون: 09193991623

2740
با خیریه معراج شیراز تماس بگیرید ببینید می تونند کمک کنند  https://s8.uupload.ir/files/downlo ...

ممنون عزیزم این بنده خدا با کلی بدبختی جهازشو جور کرد اول تیر هم عروسیشه انشالله که خوشبخت بشه

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
ممنون عزیزم این بنده خدا با کلی بدبختی جهازشو جور کرد اول تیر هم عروسیشه انشالله که خوشبخت بشه

خواه‌ش می کنم عزیزم 

الهی آمین 🙏🏻❤️

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹