2737
2734

سلام

دوستان بهترین متخصص مغز و اعصاب کودکان تو اصفهان کیو میشناسید؟ به غیر از نصیری و قضاوی

یزدم میشناسید بگید

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
دکتر محمد مسعود ازهر

تجربه دارید از کارشون؟ خوبه؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه دارید از کارشون؟ خوبه؟ 

بله بچه ام خود زنی میکرد. خوب بود کارشون. فقط من شوهرم با دارو مشکل داشتن یه دوره بردم که جواب داد. دیگه همسرم نذاشت ادامه بدم

باغ دریاچه هست مطبشون

خدایا مرسی  
2731
بله بچه ام خود زنی میکرد. خوب بود کارشون. فقط من شوهرم با دارو مشکل داشتن یه دوره بردم که جواب داد. ...

الهی شکر

پسرم تشنج بدون تب داره

نوار مغز و سی تی اسکن و ام ار ای و ازمایشاشم خوب بوده نمیدونم دلیلش چیه دیگه😕

تایپیک  قفل بود نشد جوابتون رو بدم 

الان مادرشوهرم عاشق دخترمه  منم دوست داره عروس عزیز سون شدم 

یه دلیل چون دیگه بهشون نیاز ندارم خوبن 

یه دلیل  دیگه با ازدواج برادرشوهرم  مادرشوهرم خیلی با من بهتر شد 🤣

آلان خیلی تغییر کردم ظاهر محترم و‌مودبی دارم ولی زبر دست و پانیستیم 

دیگه غریب نیستم نزدیک خانواده خودمم  دوستشون زیاد به ما نمی رسه 

تایپیک  قفل بود نشد جوابتون رو بدم  الان مادرشوهرم عاشق دخترمه  منم دوست داره عرو ...

خوب الحمدلله

انقد جات حرص خوردم حالا اروم شدم 😍😂😂

2740
الهی شکر پسرم تشنج بدون تب داره  نوار مغز و سی تی اسکن و ام ار ای و ازمایشاشم خوب بوده نمیدون ...

داداش من تو بچگی اینطور بود ماشالله الان بیست سال بیشتره خوب شده

استارتر بچه ات چطوره؟

دختر منم تشخیص تشنج دادن دارم سکته میکنم از نگرانی تروخدا بیا بگو بچه ات چطوره؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....