2752
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 342747 بازدید | 2457 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام عزیزان.کسی هس جدیدا مرکز طبی دکتر میرزا اقاییان بچه شو عمل کرده باشه.دختر من تترالوژی داره ان شالله تا چند وقت دیگه عمل داره.میخواستم درمورد عملش برام توضیح بذین.چند روز تو بیمارستان نگه میدارن؟ای سی یو و بخش مراقبتهاشون خوب هس؟

خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه جوابمو بده

رسیدگی بخش چحوری بود بعد عمل راضی بودید اذیت نشدید؟من پسرم  pdaداره باید آنژیو بشه و رجایی خوبه ...

سلام عزیزم شما آنژیو واسه بچت انجام دادی

خدایا توبساز.... تو بسازی قشنگ تره🌹
سلام عزیزم شما آنژیو واسه بچت انجام دادی

سلام بله انجام دادم تو رجایی با دکتر مرتضاییان و فقط pda بود خداروشکر حل شد کویل گذاشتن براش. و حالشم خیلی خوبه اصلا اذیت نشد

خدایا بنده هاتو باعزیزانشون امتحان نکن
سلام بله انجام دادم تو رجایی با دکتر مرتضاییان و فقط pda بود خداروشکر حل شد کویل گذاشتن براش. و حالش ...

ممنون گلم خداروشکرنوبت چطور گرفتید ماقراره ازشهرستان با نامه دکتر بیایم چقد الاف میشیم ووزن وسن بچه چقدربود من خیلی استرس دارم

سلام بله انجام دادم تو رجایی با دکتر مرتضاییان و فقط pda بود خداروشکر حل شد کویل گذاشتن براش. و حالش ...

واینکه دکتر میگفت میفرستم تیم دکتر معراجی من بگم مرتضاییان نامه بده؟

عزیزم هروقت دیدی حتما جواب بده چنتا سوال دارم

واینکه دکتر میگفت میفرستم تیم دکتر معراجی من بگم مرتضاییان نامه بده؟

مشکل پسر من جوری بود که عمل براش نیاز نبود چون سایزpdaخیلی کوچیک بود و فقط آنژیو شد و براش کویل گذاشتن.شما اگه فقط آنژیو لازمه برای کوچولوتون مهدوی و مرتضاییان عالین.اگه جراحی قراره بشه نمیدونم کدوم خوبه

ممنون گلم خداروشکرنوبت چطور گرفتید ماقراره ازشهرستان با نامه دکتر بیایم چقد الاف میشیم ووزن وسن بچه ...

مااول نوبت ویزیت گرفتیم بعد رفتیم بهموت وقت داد برای ۲ماه بعد به دکتر گفتیم ماازطرف دکتر قاسمی اومدیم چون پزشک اصلی پسرم ایشون بودن و توخصوصی هستن دکترمرتضاییان گفتم زودنوبت بده تابستونه پسرم تا مهرخوب بشه.خداخیرش بده قبول کرد زود نوبت داد برای بستری و انژیو.پسرم ۸سالشه ۲ناه پسش اتجام شد کارش

2706