2733
2739
عنوان

سلام حرکات دخترم کمه

249 بازدید | 25 پست

امروز وارد ۳۹ هفته شدم کلا حرکاتش کمه دو روز پیش رفتم سونو همه چیش خوب بود 

ولی از صبح ساعت ۹ که بیدار شدم صبحانه خوردم کیک و شکلات خوردم دراز کشیدم تکون نخورده اصلا 

نگرانم شوهرمم نیست ببره بیمارستان 

بنظرتون حساس شدم ؟ آخه کلا خیلی حرکت نمیکنه 

ولی چون چند ساعته تکون نخورده نگرانشم 

دعا کنین زودتر بیاد راحت شم 

بدبختی ۳۵ هفته آمپول پروژسترون هم زدم میترسم راحت نشسته باشه سرجاش

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ب خاطر وزنشه ک داره زیاد میشه جاش تنگ شده . چرا نمیری زایمان کنی؟؟طبیعی هستی ؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش استرس برات خوب نیس شاید خانم خانما خوابه اگه دیدی تا عصر حرکت نکرد باز برو پیش دکترت بلاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه فقط استرس نداشته باش

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت... 
عزیزم زنگ بزن شوهرت یاخودت یابا یکی برو بیمارستان حتما

الام باز شکلات میخورم به پهلو چپ دراز میکشم اگه نیم ساعت صبر کردم تکون نخورده اسنپ میگیرم میرم زنگ میزنم شوهرمم بیاد 

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 
2740

یکم تحرک کن مثلا چند دقیقه راه برو بعد دوباره یه نوشیدنی شیرین بخور ابمیوه ای چیزی به پهلو چپ دراز بکش تا یک ساعت اگه ده تا حرکت داشت دیگه نگران نباش. انشاالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم

ب خاطر وزنشه ک داره زیاد میشه جاش تنگ شده . چرا نمیری زایمان کنی؟؟طبیعی هستی ؟

اره طبیعی ام 

بابا منتظرشم بیاد الان وقتشه دیگه بهم سونو یکشنبه هفته دیگه وقت طبیعی داده چیزی نمونده دریغ از ی علائم فقط شب ها کمر درد و دل پیچه های بدی میشم و گرنه طول روز هیچی ...

دعا کن زودتر بیاد

نگران نباش استرس برات خوب نیس شاید خانم خانما خوابه اگه دیدی تا عصر حرکت نکرد باز برو پیش دکترت بلاخ ...

خودم هم میگم شاید خوابه 

مامای مراقب بهداشت شمارشو نداری؟

بهداشت ساختمون کنار خونمون رفتم گفت برو بیمارستان 

2706