2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین

115 بازدید | 12 پست

عشقم ی چندروزی ازش خبری نبود فکر کردم قهره.الان فهمیدم مشکل قلبی داره باید آنژیو بشه  میگه فعلا بهم فکر نکن خیلی ناامیده دارم دیوونه میشم  توروخدا دعا کنید چیزیش نباشه من می میرم  ممنون میشم نفری هر چندتا حمد می تونید ب نیت شفاش بخونید.عاقبت بخیر بشید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حمدو خوندم ولی یکم تحقیق کن پسرا ازاین چاخان پاخانا زیاد میکنن مورد بوده بعد ۶ماه پیداش شده گفته تو تصادف چپ کردم حافظه م از دس رفته بود تازه داره یادم میاد بعد معلوم شده اسم تصادفش مریم بوده 😑😐

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
2728
من حمدو خوندم ولی یکم تحقیق کن پسرا ازاین چاخان پاخانا زیاد میکنن مورد بوده بعد ۶ماه پیداش شده گفته ...

ن چند وقت بود قلبش درد می کرد میدونم‌.اون نگفته برو میگه بعد آنژیو بهم فکر کن یعنی میخواد اذیت نشم

مطمئنی راست میگه اخه پسرا برای پیچوندن اینا رومیان میگن مریضیم یه دوست داشتم پسر الکی برای اینکه بیخیالش بشه گفت مریضی دارم نمیخوام تو پای من بسوزی بعد که به من گفت زنگ بزن بگو با مریضی هم قبولت دارم پسر به من گفت ببین من اونجوری گفتم ولم کنه بگو نمیخوامت 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطمئنی راست میگه اخه پسرا برای پیچوندن اینا رومیان مرضیم یه دوست داشتم پسر الکی برای اینکه بیخیالش ب ...

مریضه میدونم چند وقته هی میگه قلبم تیر می کشه.بعدم این دوست پسرم نیست تو مرحله آشنایی برا ازدواج هستیم ک ی علاقه ی ب وجود اومده

بمیرمم تنهاش نمیذارم    براش دعاکن توروخدا

عزیزم به زندگی ایندت عاقلانه فکر کن

تصور کن یه روز عادی تو زندگیت دو تا بچه داری که به شدت تب دارن و مریضن

و همسری که دیگه قطعا تب و تاب عاشقی بینتون نیست و فقط خیلی عادی مثل همه زن و شوهر های دیگه همو دوس دارین

و چون قلبش مریضه حتی نمیتونی تو همچین شرایط عادی هم بهش تکیه کنی

مثلا بچه هارو بغل کنه سریع ببره درمانگاه 

یا حتی به خاطر بیماریش یه شغل و درآمد درست نداره که بتونی دکتر خوب ببریشون

و همش از یه طرف باید نگران قلب اونم باشی

و اطرافت پر از زن هایی هست که همسرانی قوی و تکیه گاه های خوب دارن و تو فقط حسرت میخوری

قطعا با این صحنه ها مواج خواهی شد، طبق تجربه

میدونم الان حست چیه درکت میکنم ولی یه زن مردی رو میخواد که بتونه با تموم وجود بهش تکیه کنه

اینو یادت باشه

2738
عزیزم به زندگی ایندت عاقلانه فکر کن تصور کن یه روز عادی تو زندگیت دو تا بچه داری که به شدت تب دارن ...

دوسش دارم خیییلی زیاد.دعاکن مشکلی نداشته باشه توروخدا  یا امام رضا

ممنون عزیزم الهی ب هرچی میخوای برسی    

بلند شو همین الان یه زیارت عاشورا بخون به نیت شفا

بعدش هم نماز شب بخون بعدش هم اذان که داد نماز صبح

پاشو برو سر سجاده آروم میشی

بلند شو همین الان یه زیارت عاشورا بخون به نیت شفا بعدش هم نماز شب بخون بعدش هم اذان که داد نماز صبح ...

حتما میخونم دارم می میرم.بعد این همه سال تازه می خواستم ب آرامش برسم برا همه چی برنامه ریخته بودیم  این حق من از زندگیه خدای من