2737
2734

امروز از سایت وقت مشاوره طلاق توافقی گرفتم 

کیا تجربه مشاوره قبل از طلاق رو دارن؟

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مشاوره نمیخاد ک ب نظرم 

مشاوره میخاد واست چیکار کنه؟

میخاد مثلا بگه با یکی که مسئولیت نداره چیکار کنی

از گوش دادن به یه مشت حرف دروغ لذت میبرم،وقتی که حقیقت رو میدونم . . .😏

من،مشاوره خوبه برید

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
2740

خب گلی من تاپیکتو دیروز خوندم همون خونه رو برا مهر برمیداری با اون پول پیش سهم خودت؟ 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بابا بی خیال

غلط کرد ی کم گرمی بهش بده بخوره شعورش برمیگرده

مگه بخت آدم الکیه که هدر بره 

بزن تو سرش ببرش مشاوره عاقل شه

سعی کن کار راحتی پیدا کنی براش که بره سرکار غر نزنه 

البته اگه مشکل دیگه ای ندارید 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
بیا یه تعقیری تو زندگیت بده و برعکسشو انجام بده چی میشه طلاق بگیری هیچی توش نیست

چیکار کنم؟ شوهرم مصمم هست..

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
بابا بی خیال غلط کرد ی کم گرمی بهش بده بخوره شعورش برمیگرده مگه بخت آدم الکیه که هدر بره  بز ...

بنظرت با غرور اه شدم چی کار کنم؟ وقتی قضیه بچه رو گفت دیگه اونجا بود که ریختم و خورد شدم..

میدونم همسرم قبول نمیکنه چون میخواد مجرد بشه و دغدغه نداشته باشه

چرا اینقدر راحت تسلیم شدی؟؟؟ حداقل توافقی نگیر.... برو بهش بگو اول مهریه بده بعد میام طلاق....ببین ...

توافقی که تا حدودی حق و حقوقم رو بگیرم 

خب گلی من تاپیکتو دیروز خوندم همون خونه رو برا مهر برمیداری با اون پول پیش سهم خودت؟ 

پول پیش سهم خودم رو نه نمیخوام چون حوصله داستان ندارم 

2706