2737
2739
عنوان

روزای آخر حاملگیمه

1616 بازدید | 142 پست

چیکار کنم زودتر زایمان کنم تو ۳۹ هفته ام تاریخ طبیعی ۲۴ ام دادن بهم 

اصلا پیاده روی و تحرک و ورزش نداشتم 

فقط امشب یکم زیر دوش آب گرم یا نسبتا داغ کمرم رو ماساژ دادم و چرخوندم 

یکم جارو نپتون کشیدم خونه رو 

و ی لیوان دو شب پیش دم کرده تخم شوید خوردم 

شکمم هنوز بالاس و هیج علائم خاصی از زایمان ندارم 

دوست ندارم کارم به آمپول فشار برسه میخوام دردم بیاد

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

رابطه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

مبارک باشه به سلامتی زایمان کنی

تجربه طبیعی ندارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه اولته 

اره

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 
مبارک باشه به سلامتی زایمان کنی تجربه طبیعی ندارم

مممنونم عزیزم

رابطه

اصلا برعکس رابطه ندارم

2738
پیاده روی خیلییییییی زیااااد 

از امروز میرم

عزیزم پله بالا و پایین برو. یه حالت راه رفتن هست که از پنجه پاتو میذاری رو زمین و یهو وزنتو میندازی تو پاشنه. نمیدونم چی بهش میگن. اونم مؤثره. 

فقط به هیچ عنوان زعفرون و گلاب نخور که ضربان قلب بجه ت نامنظم میشه خطرناکه 

قشنگ روزی دوساعت راه برو

از امروز شروع میکنم پیاده روی

عزیزم پله بالا و پایین برو. یه حالت راه رفتن هست که از پنجه پاتو میذاری رو زمین و یهو وزنتو میندازی ...

نه فقط دم کرده تخم شوید که میگن دهانه رحم رو نرم میکنه میخورم 

پله بالا پایین و پیاده روی از امروز میخوام شروع کنم تازه

2706