2733
2734

فقطططط عسککک

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا عکسو بزارم قیمت میزاری روش ؟کار شده س دیگه🤣🤣

خب عسک بزار تا ببینم ارزششو داشته یانه!؟ 

من یه دیوونه فاقد سلامت روانی هستم نود درصد حرفایی که باهاتون موافقت میکنم فقط واسه اینه که حال ندارم مخالفت کنم 

کارشده داریم تا کار شده 

پارچه مخمل کره با پولکهای ترک خریدم متری ۷.۵ میلیون 

همون پارچه مدلش مشابه اش داخل بازار هست پولک ایرانی مخمل ایرانی متری ۳تومن

حالا تفاوت در نوع برق پولکهاست و نوع درخشندگی مخمل 

نوع دوخت پولکها

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

من پنل دیدم متری ۷ تومن خیلی محشر بود واقعا برا دامادی پسر خواهرشوهرم میخوام سفارش بدم

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
من پنل دیدم متری ۷ تومن خیلی محشر بود واقعا برا دامادی پسر خواهرشوهرم میخوام سفارش بدم

ان شالله واللا از وقتی اومدم فکر وخیال میکنم میگم مگه میشه مغازه ۲برابر کانال بده این پارچه رو خریدم