2737
2734
عنوان

روزمرگی و تکرار

543 بازدید | 20 پست

خانما سلام

لطفا بگید برای فرار از روزمرگی چه می‌کنید.

من یه بچه ۳ ساله دارم و یه عالمه استعداد و هدف و آرزو که ذیگه امیدی به برآورده شدنش نیست.

کل وقتم می‌ره برای کارای خونه و بچه ومهمون

خیلی دلم تنگ می‌شه برای تنهایی و یکم بطالت و فراغت یا برای کارای مورد علاقه‌م

نگید می‌شه لابلای کارات به همه اهدافت برسی چون خیلی تلاش کردم ولی دیگه ناامیدم. تا یکم روال زندگیم هدفمند می‌شه، یا بچه مریض می‌شه یا شوهرم مهمونی می‌خواد پشت سرهم یا اینکه خودم پریود و بی‌حوصله می‌شم.

همش حس می‌کنم زندگیم الکی می‌گذره و‌کار مفیدی نمی‌کنم‌. فقط خونه‌داری و بچه‌داری ارضا نمی‌کنه نیازامو.

شوهرمم چندان همکاری نداره و‌حسابی دست تنهام.

دوستایی که شرایط منو دارن و زندگیشونو بهتر مدیریت می‌کنن کمکم کنن لطفا!

این چیزایی که گفتین برا همه هست چه میدونم مریضی بچه و مهمون و غیره

دست از کمال گرایی بردار اوضاع هیچ وقت صددرصد اوکی و بر وفق مراد نمیشه که شما بخوای شروع کنی 

شروع کن از چیزی که بهش علاقه داری علاقه بزرگترین محرکه و بی نهایت زندگی رو برا آدم جذاب میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب صوتی شفای زندگی از گوگل بگیر و گوش بده تا حالت بهتر بشه

فصل ۱۳ راجع به ثروت هست

اینستا پیج معین فرجی رو دنبال کن همش آموزش بلاگری و کار توی اینستا هست

با دوستای قدیمیت کم و بیش در ارتباط باش حتی با پیام

بچه داری تا چندسال همینه

2731

راه حل بدرد بخوری دیدی به ما هم بگو

منم حال و روز شمارو دارم ولی یه جور دیگه ش

یه بنده خدایی بهم گفت برو خداروشکر کن روزمرگیت اینه و با درد و مرض و بیمارستان روز و شبات سپری نمیشه

حرفش قشنگ بود خدا رو شاکرم که تن و بدنم سالمه و گرفتار دوا دکتر نیستم ولی یه جورایی این حرف به مرگ گرفتن آدمه تا ب تب راضی باشه

کتاب صوتی شفای زندگی از گوگل بگیر و گوش بده تا حالت بهتر بشه فصل ۱۳ راجع به ثروت هست اینستا پیج مع ...

راستش شوهرمم سخت می‌گیره کار و شغل که اجازه نمی‌ده

بقیه هدفامم کلا با محدودیت خاص اجازه می‌ده که انگیزه آدمو می‌گیره

2738
راه حل بدرد بخوری دیدی به ما هم بگو منم حال و روز شمارو دارم ولی یه جور دیگه ش یه بنده خدایی بهم گ ...

اینم درسته ولی متاسفم که این روزا انقدر درد زیاد شده که باید بابت کوچکترین چیزام بترسیم و نگران باشیم

بعضی وقتا خیلی سست و بی‌انرژی می‌شم

از اینکه از صبح تا شب مثل یه خدمتکار کار می‌کنم ولی شب بازم خونه پر اسباب بازی و خرت و پرته، سینک همیشه پر ظرفه، حتی بیرون رفتنم از بس درگیر بچه می‌شم اصلا نمی‌فهمم چی می‌شه و ازش لذت نمی.برم

چی بگم از نظر شوهرمم همینه ولی من مدام در عذاب بیهودگی زندگیمم می‌خواستم بدونم بقیه خانما چی فکر می ...

منم داغون بودم از بی هدفی و بچه داری

پسرم دو سه سالش که بود ادمین یه پیج شدم برای ۷ ماه که خییییلی حالمو خوب کرد

بعدشم آتلیه آنلاین زدم اینستا، و چون عشق فتوشاپ هستم بازم حالم خوب شد

گاهیم شوهرم کاشی میاره از کارگاهش درست میکنم که حقوقمم میده

ولی کلا بچت بزرگتر بشه، حالت بهتر میشه

درک میکنم عزیزم به هر حال با بچه کوچیک تا سه چهار سال زندگی ادم همین مدله  مثلا دوس داری چیکار ...

من نوازنده تار هستم خیلی دستام خشک شده فرصت تمرین ندارم

نمی‌تونم کلاسامو ادامه بدم

اندامم بد شده وقت برا ورزش ندارم

پوستم خراب شذه

موهام

کلا حس می‌کنم از دست رفتم

2706