2733
2739
عنوان

خواهرم ازم خواست بچه اشو نگه دارم…

| مشاهده متن کامل بحث + 2894 بازدید | 92 پست
بچه خاهر مثه بچه خوده ادمه البته من رابطم با خاهرام خیلی صمیمیه اونام همه کار واسم میکنن منم بچه هاش ...

بچه ها من اگه حالم خوب بود‌ و وقت کافی داشتم روی چشمام نگهش میداشتم

همین دیروز خواهرم از صبح تا شب نبود نگهش داشتم

نمیتونم وگرنه که قلب منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ماهه مرخصی زایمان که دوماه قبل از رایمان ازش استفاده کرده

گلم خواهرت که شاغل بوده باید فکر اینم میکرده میخواد چه جوری از پسش بربیاد عذاب وجدان نداشته باش مسئولیت بزرگیه نگهداری یه نوزاد شما هم که شاغلی یه روز هم میخوای استراحت کنی

شوهرتون مشورت گرفتید اوه اوه هفت ماه من از پوشک بدم میاد و گریه هم همینطور دیگ حالا ادم بچه خودشو مج ...

من مشکلی با کاراش ندارم واقعا انقدر دوسش دارم که مثل بچه ی خودم میمونه برام

2740
شوهرتون مشورت گرفتید اوه اوه هفت ماه من از پوشک بدم میاد و گریه هم همینطور دیگ حالا ادم بچه خودشو مج ...

قبلا به همسرم گفتم

اصلا موافق نبود میدونم اللنم بگم ناراحت میشه😔

به نظر من به خواهرت بگو بگرده پرستار بچه پیدا کنه چون ۳ ساعت هم هست طوری نمیشه توو خونه هم دوربین بذاره خیالش راحت باشه

یا ببره مهد مخصوص بچه های شیر خوار

هرچند کودک زیر ۲ سال نباید از پدرو مادر جدا بشه توو اینده احتمال داره اضطراب جدایی بگیره ☹️ یعنی حتما یکی از والدین باید کنارش باشه یا کسی مثل مادر بزرگ و خاله که بچه باهاش غریبگی نمیکنه

عزیزم 😔😔😔

کاش خواهرت اگه شرایط مالیش خوبه کارشو بیخیال بشه تا ۲ سالگی بچه ش

به نظر من تو هیچ مسئولیتی نداری

با اینکه من خودم یه خواهر و یه خواهر زاده دارم ۸/۵ سالشم جونمو براش میدم و همه کار براش میکنم اما شرایط تو خاصه

من مثلا خونه خواهرم چند ماه موندم مجرد بودم بچشو نگه میداشتم خودشم خونه بود ولی بچه ۷ ماهه مسئولیت داره به خودیه خود

حالا شوهرت راضی نباشه خودتم اوضاع روحیت بد باشه و به زحمت بیفتی دیگه بدتر 

2706