2733
2734

فردا شب (جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) ماه گرفتگی جزئی یا نیم‌سایه ای در کشور اتفاق می افتد .

طلوع ماه :۱۸:۳۸

شروع ماه گرفتگی:۱۸:۴۴

اوج گرفت:۲۰:۵۲

پایان گرفت:۲۳:۰۱

ماه نیز در ساعت ۲۱:۰۲ به حالت بدر درمی آید .

امیدواریم از دیدن این ماه گرفتگی لذت ببرید .

درصد این گرفت حدود ۹۵ درصد می باشد و تا ۱۹ سال دیگر به این شکل ، ماه گرفتگی اتفاق نخواهد افتاد 

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

بلخره امشب یا فردا شب🤨

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باردارم نباید نگاه کنم درسته؟؟ یادم نیس قضیش چیه

دست به شکمت نگیریا نخوارون

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2731
بلخره امشب یا فردا شب🤨

امشبه

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

نخارون

چی میشه مگه

منم تو دلی دارم😯

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
2740
حتی ب ماه هم نگاه نکنیم.نباژد دست بزنیم.نمیشه که🥺🥺مثلا از خونه بیرون نمیریم  این تایم حله؟یا ...

حالا شما ی شبو دس نزن چی میشه مگه😂😂😂💔

2706